Zaguda SPA

Zaguda SPA

Zaguda SPA’da PEKCAN İmzası

Pekcan Havuz’un katkılarıyla Alaçatı Beach Resort bünyesinde hizmete başlayan Zaguda Spa Merkezi konuklarına sağlık ve güzelliği bir arada sunuyor.

pekcan-spa-1 Zaguda’nın bünyesinde spa, hamam, sauna, buhar odası, kar çeşmesi, el-ayak ve cilt bakımı, fitness merkezi ile özel masaj terapileri hizmeti veriliyor.

Alaçatı’ya Zaguda gibi bir marka kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Alaçatı Beach Resort’un sahibi Nilgün Kalafatoğlu, spa merkezinde kullanılan tüm ürünlerin %100 organik olduğunu, özel dekorasyonu ve konseptiyle fark yarattıklarını belirtiyor.

Kalafatoğlu, Alaçatı Beach Resort bünyesinde bulunan sörf okulu, 3 restoran, bin kişilik plaj, sıcak su havuzu ve kendi müdavimlerini yaratan zengin kahvaltısıyla tatil keyfi yaşamak isteyenleri beklediklerini belirtti.

Yaz döneminde Çeşme ve Alaçatı’da hizmetlerini yoğunlaştırdıklarını vurgulayan Pekcan Havuz da, Alaçatı Beach Resort’ta yapımını tamamladıkları 600 metrekarelik özel filtrasyon deniz suyu havuzunun ve Zaguda Spa Merkezi’nin sağlıklı yaşamın anahtarını sunduğunu kaydetti.

pekcan-spa-2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş + = onüç