Tempo Havuz’dan ROBODEEP

Tempo Havuz’dan ROBODEEP

Tempo Havuz, tam otomatik havuz içi temizlik robotu ROBODEEP’i piyasaya sundu.

Tempo Havuz tarafından üretilen ROBODEEP havuz robotu ile havuz temizliği yapmak çok kolay. Yapmanız gereken; dilediğiniz temizlik programını seçmek ve aracı çalıştırdıktan sonra suya bırakmak.

İŞTE ROBODEEP M1071 GENEL ÖZELLİKLERİ;

Deeptronic Sistem
Mühendislerimiz tarafından tasarlanan elektronik kontrol devreleri ve yazılımları 25 yıllık yüzme havuzu teknik deneyimi ışığında kullanıcı ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilen deeptronic sistem bazlı arayüz fonksiyonel ve kişileştirilebilir özellikler içerir.

Vakum Gücü
ROBODEEP tarafından geliştirilen özel patentli hidrodinamik tasarım sayesinde, düşük voltaj minimum enerji salt fiyatı ile vakum pompası maksimum emiş gücü elde ederek, havuz tabanındabulunan kirler ve partikülleri emerek filtresini hapseder.

Güvenlik
ROBODEEP, son kullanıcı alışkanlıklarını ve güvenliğini göz önünde bulunduruyor. 24 volt dc akım ile beslendiği için havuz suyuna herhangi bir elektrik kaçağı olsa dahi hayati risk taşımayacaktır. Yine özel geliştirilen kablosu su altında kullanımına uygundur. Suda yüzme özelliği sayesinde suda batmaz ve havuz dibindeki kirler ve partikülleri havalandırıp temizlik zafiyeti yaratmaz ve robotun dip taramasına engel olmaz.

Hareket Sistemi
ROBODEEP yüksek hareket kabiliyetine sahip düşük voltajla yüksek tork elde edebilen iki adet hareket motoru sayesinde su altında hidrodinamik dengeyle maksimum tutunma sağlar. Böylece rahatlıkla havuz içi taraması yapılabilmektedir.

Su Sensörü
ROBODEEP su altında çalıştırılmak üzere IP69 standartlarında geliştirilmiş bir su altı robotudur. Su sensörü sayesinde yanlışlıkla ve ya dalgınlıkla su dışında çalışması sensörler sayesinde engellenmiştir. Bütün programlama ve ayarları su dışında yapabilirsiniz. Ancak robot havuza bırakıldıktan sonra çalışmaya başlayacaktır.

Programlama
Deeptronic sistem ile ROBODEEP kullanıcılarına kolay, kişiselleştirilebilir esnek seçilebilir çalışma programları sunar. Temel olarak robot hareketleri su altı havuz topografisi, geometrisi ve hidrodinamik etkiler sebebi ile farklılıklar gösterdiği için her havuzda farklı karakterde çalışması gerekmektedir. Bunun için ROBODEEP, siz kullanıcılarına seçilebilir programlar, fonksiyonlar ve çalışma algoritmaları sunar.

tempo-havuz-robodeep-1

TEMPO HAVUZ KİMDİR?
1995 yılında kurulan TEMPO HAVUZ, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, SPA, süs havuzu gibi alanlarda faaliyet göstermekte. İstanbul Kartal’da bulunan TEMPO HAVUZ, müşterilerine yapım öncesi ve yapım sonrasında her türlü teknik destek, proje ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− bir = sekiz