Physiotherm Derin Isı Kabinleri

Physiotherm Derin Isı Kabinleri

Physiotherm Derin Isı Kabinleri Isk-Sodex istanbul 2014 Fuarı’nda

ALİBIDI 120 markasıyla Türkiye pazarına giriş yapan Physiotherm’in Türkiye distribütörü Ali BIDI Sağlıklı Yaşam A.Ş. Firması, İstanbul’da 07-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISK-SODEX Fuarı’nda “Sağlığınız İçin En İyi Isı” sloganıyla Derin Isı Kabinleri’ni ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Physiotherm Derin Isı Kabinleri, SAUNA değildir ve klasik saunaların aksine vücudu strese sokmadan ısıtır. 80-100°C gibi yüksek sauna sıcaklıkları kalp ve dolaşım sistemi için stres yaratır ve çok yüksek olan sıcaklık hissinden dolayı kişi gerekli terleme gerçekleşmeden ortamdan ayrılma ihtiyacı duyar. Sonrasında ise, insan dinlenmek zorunda kalabilir. Physiotherm Kabin’de ise; 35°C’de vücut, ısı fazlasını ortama yaydığı için, derin ısı, kan dolaşımı ve lenf sistemi aracılığıyla vücudun iç kısımlarına ulaştırılır. Kabinin iç ısısı vücudun normal terlemesini engellemez. Böylelikle Physiotherm Kabinle vücut daha doğal, stressiz bir şekilde ısıtılır ve kişi kendini daha sağlıklı hisseder. Bu kabinler rahatsızlıkları doğal bir şekilde yatıştırmak amacıyla ısının gücünü kullanır, uzun vadeli bir iyi olma hissi sağlar ve sağlığınızı destekler.

Derin Isı Kabinleri;

• Bağışıklık sistemini güçlendirir.
• Dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırır.
• Yoğun terleme, vücudu arındırmaya ve toksinleri atmaya yardım eder.
• Zayıflamada destekleyicidir.
• Kan akışını hızlandırır ve hücre yenilenmesini destekler.
• Çeşitli cilt hastalıklarını azaltmak için tedaviye ek olarak kullanılabilir.
• Soğuk algınlığına, cilde, bronşlara ve migrene iyi gelir.
• Kas ve bel ağrılarını, kasılmaları azaltmaya yardımcı olur.
• Eklem ağrılarını ve romatizmaları rahatlatmaya yardımcıdır.

Patentli Lavatech teknolojisi sayesinde vücudu strese sokmadan ısıtır. Homojen ışık yayma alanına ve SensoCare® ısı teknolojisine sahiptir. Sınırlı yer gereksinimine (0,9 m2 ‘den başlayan) ve sınırlı enerji gereksinimine ihtiyaç duyar. Nem oluşturmaz ve bu özelliği sayesinde tüm yaşam alanları için uygundur. Seramik ısıtıcıları ömür boyu garantilidir.

Derin ısı kabinlerinde, çeşitli türlerde ahşap, renk nüansları ve talebe göre daha fazla ya da daha az cam elemanı ile kişiye özel tasarım uygulaması yapılabiliyor. Tamamen elektronik ve tek noktadan kontrol sistemi, LED renk ve güneş ışığı kombinasyonları, aroma banyosu, MP3 çalar için SD kart girişi, harici müzik cihazına bağlantı ve ısı geçirmez özel zemin gibi birçok özelliği bulunuyor.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgiye GELİŞİM TEKNİK A.Ş’nin www.physiotherm.com.tr web adresine giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


yedi − üç =