HL Yeni ürünleri ile yine gündemde

HL Yeni ürünleri ile yine gündemde

1950 yılında Leopold Hutterer ve Viktor Lechner tarafından kurulan HL, geliştirdiği yeni ürünler ve özenli müşteri ilişkileri sayesinde başarılı bir marka yaratmayı başardı. 1995 yılında ISO 9001 sertifikasını aldı. Yenilikçi ürün politikasıyla sadece Avusturya’da değil Avrupa çapında ses getiren firmanın modern üretim teknolojileriyle geliştirdiği, kolay montajıyla dikkat çeken bir ürünü daha piyasada.

Avrupa standardı EN 12380, havalandırma şapkalarının kullanımını düzenliyor ve böylece atık su sistemlerinin zaman ve maliyet tasarruflu havalandırılmasını sağlıyor. Havalandırma şapkalarının özelliği, drenaj sistemlerinin içinde oluşan negatif basıncı, atmosferdeki basınca dengelemek ve sistemden koku çıkmasını önlemek. Böylece, koku fermatürlerinin sorunsuz çalışması sağlanmış oluyor. Şapkaların sağlam yapısı, sürekli çalışma durumunda dahi yüksek güvenlik sağlıyor. Test edilmiş ürünler, Avrupa standardının yüksek gereksinimlerine uygunlar.

HL_Gelisimteknik1
• Kapak ile komple çözüm (HL905.0 kapaksız)
• Montajı kolay • Atık su borusu temizlenebilir
• Yüksek kapasite:12l/s • Sağlam ve kullanışlı yapı.
HL905 Havalandırma şapkası tam özellikli, gömme montajlı, çıkarılabilir fonksiyonel koku fermaürlü ve kapaklı bir ürün; çıkışı DN50+DN75 ve HL0317. 4E adaptörü ile DN110 atık su borularına da monte edilebiliyor. Montajı hem alçıpan hem de beton/tuğla duvarlarına elverişli ve ikincil ana atık su hatlarında, tek ve toplama atık su borularının havalandırmasında uygulanıyor. Ana atık su hattına 4 metreden fazla uzaklıkta olan bir drenaj bağlantısının havalandırılması için hattın, EN 12056-2 standardına göre bir boru ile üstten geri döşenip ana hatta bağlanması gerekiyor. HL905’in gövdesi, yapı korumasıyla veya gerekirse sabitleme halkaları ile kolayca duvar içine monte ediliyor. Bitmiş bir duvar yüzeyi ile yapıkoruması aynı hizada kesiliyor; bunun üzerine görünür kapağı rahatlıkla takılıp duvarda sabit kalması sağlanıyor. Diğer ürünlerden en önemli farkı,çıkarılabilir koku fermatürlü olması. Bu parçası, duvarı kırmadan kolayca dışarı çekilip, lastik membranı ile basitce temizlenebiliyor. Daha detaylı bilgi icin; www.gelisimteknik.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç × = üç