Fiberli LED lambalar ile havuz aydınlatmasında enerji tasarrufu sağlayın…

Fiberli LED lambalar ile havuz aydınlatmasında enerji tasarrufu sağlayın…

LED aydınlatma her alanda olduğu gibi havuz aydınlatmalarında da hızla klasik lambaların yerini alıyor. PSL Elektronik, mimarlara, uygulamacılara ve kullanıcılara Fiberli markalı havuz lambaları ile yaratıcı fikirlerini gerçekleştirme olanağı tanıyor.

FiberliLED_PSL1
Fiberli AquaCromaR serisi havuz lambaları, uzun ömrü ve düşük voltajda çalışması sayesinde bakım ve enerji maliyetinden muazzam tasarruf sağlarken kullanıcılara da kolay montaj avantajı sunuyor. AquaCromaR LED havuz lambaları, klasik 250-300 watlık halojen lambalarının enerji tüketiminin neredeyse 1/10’undan daha az enerji tüketiyor. Bu özellik sayesinde oteller gibi havuzu uzun süre faal tutmak zorunda olan ticari işletmeler ve belediyeler enerji tüketim maliyetlerini düşürüyor. Bunun yanı sıra LED lambalar geniş renk seceneği ve renk değiştirme özellikleriyle ticari işletmeler ve kentler icin daha cazip bir gece ortamı oluşturma imkanı sunuyor. IP 68 standartlarında üretilen AquaCromaR serisi özel tasarımı ve yüksek kalitedeki krom gövdesi, difuze ya da şeffaf camı, ic Alu-PCB yapısı ve power LED’leri sayesinde sualtı şartlarına ve havuz kimyasalların zorlayıcı etkilerine karşı uzun yıllar dayanıklı. AquaCromaR LED havuz lambaları, mevcut sistemlerdeki klasik havuz lambalarıyla herhangi bir devre değişikliğine gerek duyulmadan değiştirilebildiği için kolay ve ekonomik bir aydınlatma çözümü haline geliyor.
Profesyonel işletme kullanıcıları mevcut sistemlerindeki aydınlatma gereçlerini LED’li ürünler ile değiştirerek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ediyor. Bunun yanında, renk değiştirme özelliği ile her gün ya da özel günlerde renk seçenekleri sunan LED havuz lambaları hızla klasik lambaların yerini almaya devam ediyor. www.fiberli.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− dört = beş