Elektrikli Havuz Temizleme Robotları Hayward

Elektrikli Havuz Temizleme Robotları Hayward

 

Elektrikli-Havuz-Temizleme-Robotlari-Hayward-1

Tigershark & AquaVac

Sağlamlığı ve etkililiği yıllardır biliniyor. Performans açısından aynılar ve havuzun tabanını, duvarları ve su hattının temizlenmesini sağlıyorlar. Bir mikro işlemci ASCL kontrol mantığı ile donatılmış, böylece havuzunuzun şekli ve ölçülerini hesaplayarak ona göre en hassas şekilde temizlemektedir.
Avantajları
Taban, duvarlar ve su hattını temizler. Köpük fırça modeli veya daha fazla esneklik için piko fırça modeli mevcuttur. 2 saatin altında süren temizlikler için hızlı temizlik programı mevcuttur.

SharkVac XLTM & eVac ProTM

Hayward ® SharkVac ve eVAC ProTM Basit, hızlı ve son derece etkili performansları ile yeni nesil robotik temizleyicilerdir. Bağımsız bir şekilde, bütün havuzu kapsayarak duvarlar ve su hatlarını temizler. Üzerlerindeki 3 ayar bütün havuzun yapılandırılmasına imkan verir. Bakımı oldukça basittir: Kolay değiştirilebilir makaralar ve neredeyse anında filtrasyon panellerine erişim sağlanır.
Avantajları
Taban, duvarlar ve su hatlarını temizler. Hızlı temizlik versiyonu mevcuttur. Mevcut 3 ayarı sayesinde bütün havuzun temizliğini sağlar. Kolay değiştirilebilir silindirleri vasıtasıyla bakımı basittir.

Elektrikli-Havuz-Temizleme-Robotlari-Hayward-2
Elektrikli-Havuz-Temizleme-Robotlari-Hayward-3

Pool Vac Ultra Pro & Navigator Pro

Uygun maliyetli ve verimli. Poolvac otomatik havuz temizleyicileri türbinleri sayesinde başka bir enerji kaynağına ihtiyaç duymadan bağımsızca çalışabilirler. Özel yönlendirme sistemi ve spiral hareket kabiliyeti hiçbir zaman sıkışma sorunu yaşamayacaksınız demektir.
Avantajları
Havuz tabanını ve eğimli bölgeleri temizler. Sessiz, kurulumu (araçlara ihtiyaç yok) ve kullanımı kolay (artıkları boşaltma için torbaya ihtiyaç yoktur). Sağlam denenmiş ve test edilmiş bu havuz temizleyicileri 5 yıl garanti kapsamındadır (aşınan parçalar hariç). Özel programlanmış bir sürüş sistemi ile çalışır.

Whaly, Scuba Whaly, Scuba & Magic CleanTM

Yer üstü ve tabanı düz havuzlar için tasarlanan, sevimli tasarıma sahip havuz temizleme robotları SmartDrive teknolojisini kullanarak çalışır.
Avantajları
Özel olarak tabanı düz ve zemin üstü havuzlar için tasarlanmıştır. Astarlara zarar vermeden duvara yakın yerlerde dolaşmasına imkan veren anti-sürtünme halkaları bulunmaktadır. Eğlenceli tasarımı. Özel programlanmış bir sürüş sistemi kullanır. Süpürge sessiz içinde çalışır.

DV1000, DV4000 & DV5000

Hayward otomatik temizleyiciler uygun maliyetli, küçük ve yer üstü havuzlar için iyi bir çözümdür.
Avantajları
Havuz tabanı ve eğimli bölgelerde kullanım için uygundur. Uygun ve kullanımı kolaydır. Aletlere gerek kalmadan dakikalar içerisinde kurabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi: Basit ve kurulumu kolaydır. Basamaklarda dolaşabilirler. Minimum pompa kapasitesi 4 m³/h (DV 1000®dir. Diyafram sürümü membranın kasılması ile daha sessiz hareket eder. DV4000® ve DV5000® tipleri için minimum pompa kapasitesi 6 m³/h dür.

ABD malı olan ürün Tel: +90 212 222 53 23‘ den temin edilebilir.

robot robot1
Elektrikli-Havuz-Temizleme-Robotlari-Hayward-4

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki − iki =