Aker sıva üstü ledli havuz aydınlatması

Aker sıva üstü ledli havuz aydınlatması

Aker havuz aydınlatması, sıva üstü havuz armatürlerine bambaşka bir yapı ve dizayn getirdi. Kategorisinde eşi olmayan çon ince bir dizayna sahip, toplam yüksekliği 28 mm. İnce dizaynı sayesinde havuz yüzeyinde çok küçük bir yükseklik yaparak havuz içinde bütünlük sağlıyor. Ürünün yüksekliği sıva altı kasalar kadar.

Asla ısınma yapmıyor. Montajı kolay ve pratik. Gövde ve ürün tasarımı patentli. Özel alaşımlı alüminyum gövdesi üzerine yapılan özel kaplama ve boya sayesinde korozyona karşı da dayanıklı. Yüksek teknoloji high power SMD ledleri ile yüksek lümende ışık yayıyor. Beyaz ve günışığı ledler 32w. 3360 lumen, mavi ledler 18w 1500 lumen, RGB ledler ise 3 çipli gövdesi sayesinde 30w gücüne sahip. Camı aşırı darbelere dayanacak mukavemette. Havuz içinde kullanımı güvenli, kırılmıyor. Gövde aluminyum olduğundan duvara bağlantı uçları da kırılmıyor. Çifte izalasyona sahip. Kablo girişleri epoxi malzeme ile korunuyor. Ayrıca bağlantı elemanlarında bulunan silikon conta ile ikinci ve üçüncü korumaya alınmış. Tamamen IP68 koruma sınıfına sahip.
Bir yılı garantili olmak üzere 30.000 saat üzeri led ömrüne sahip. Kurulum maliyetleri halojen ampuller ile aynı. Ancak elektrik tüketimi çok az ve ömürleri çok daha uzun olduğundan dolayı maliyetleri diğer aydımlatmalara göre çok düşük. Halojen ampullerde 100w/ saat enerji tüketimi varken, Spar56 beyaz ve ılık beyaz renkleri sadece 32w/saat enerji harcıyor. 12V AC dolgulu ve DC trafolarla kolaylıkla çalışıyor. 300 wattlık bir trafo dokuz adet ampule yetiyor.

Aker-sıva-üstü-ledli-havuz-aydınlatmasi1

Aker Spar56 ledli su altı aydınlatmaları

Ledli Spar56, havuz ampulünde devrim niteliğinde. Katogorisinde dünyada eşi olmayan bir dizayna Sahip. Ürün orta gövdesinde bulunan soğutma sistemi ve üzerindeki kanalları ile havuz suyunu mekanik hareketlerle tüm gövdenin içinde dolaştırarak ampulün ısınmasını Önlüyor. Bu buluş ledlerin hiç ısınmadan çok uzun yıllar çalışması için tasarlanmış. Spar56 ledli havuz ampulü, tübitak tarafından tasarım patent teşviki ile ödüllendirildi. Bir yılı garantili olmak üzere 30.000 saat üzeri led ömrüne sahip. Halojen ampullere göre enerji tüketimi çok düşük. Halojen ampuller 300w/saat enerji harcarken, Spar56 beyaz ve ılık beyaz renkleri sadece 32w/saat harcıyor. Aynı zamanda uzun ömürlü. 12V AC dolgulu ve DC trafolarla kolaylıkla çalışıyor. 300 wattlık bir trafo dokuz adet ampule yetiyor. Bu nedenle kurulum maliyetleri halojen amuller ile aynı. IP68 koruma sınıfına sahip ve içine su almıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş − bir =