Ahşap Tramplen

Ahşap Tramplen

BU AHŞAP TRAMPLENLER
PÜRÜSSÜZLÜĞÜ VE KAYMAZLIĞI İLE
SİZE ÜST DÜZEYDE BİR DALIŞ SUNUYOR

tramplen-1Konuya estetik yönden yaklaştığımızda yüzme havuzlarının her açıdan evrim geçirdiğini görüyoruz ancak tramplenler büyük ölçüde aynı kaldılar. Belçikalı tasarımcı Mikel Tube, sanatı ve bahçe eğlencelerini akşap tramplenler koleksiyonu ile karıştırarak bu konsepti değiştiriyor.

 

Tube’un güzel tramplenleri, dış mekan uygulamalarında son zamanlarda populer olan Brezilya ahşapı ipe’den yapılmış ve atlayan kişinin ağırlığına uygun oranda eğilecek şekilde tasarlanmış. İki tane model bulunuyor; fotoğrafını gördüğünüz Revelation 1modeli ve klasik Twain karakterinden ve O’nun Mississippi Nehri’ne dalışından esinlenerek tasarlanmış Tom Sawyer modeli.

Tramplenler cilalanmış ve Ren Nehri kumu ile kaplanmış olduğu için daha pürüzlü hale gelmesi sonucu atlama noktasındaki yivler dahil kayma önlenerek daha güvenli bir atlayış sağlayan özelliklere sahip. Açık, orta ve koyu kahve olmak üzere üç ayrı ton seçeneği bulunuyor ve klor ile tuzlu su nedeniyle meydana gelecek paslanmaya dayanıklı olması için tabanları 316 marine-grade paslanmaz çelikten yapılmış.

Tramplenlerin olduğu kadar üretimlerinin de çevreyi düşünerek yapılmış olması oldukça etkileyici. Tramplenler, yerel zanaatkarların desteklenmesi amacı güdülerek Tube’un yerel ağaç işçileri tarafından yapılmış ve Tube’a göre böylece düşük ekolojinin devamlılığı sağlanıyor ve yerel işçilerini desteklemek gayesiyle tramplenlerin uluslararası bir fabrikada kitle üretimine girmeleri de engelleniyor.

Sonuç, şüphesiz havuzun en güzel parçası olacak muhteşem tramplenler. Tube’un tramplenleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sipariş koşullarını öğrenmek için woodendivingboards.com’u ziyaret edebilirsiniz.

tramplen-2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− bir = altı