Yeni Ürünler – Mayıs 2016

Yeni Ürünler – Mayıs 2016

Kısa Kısa Sektörden En Yeni Ürünler 

 

SPEC-CHEM-CİTRUS-LEKE-ÇIKARICI

SPEC CHEM CİTRUS LEKE ÇIKARICI

Spec Chem Direct, yeni bir leke ve tortu solüsyonu olan Citrus Stain Eliminator ürününü piyasaya sürdü. Tamamen doğal olan bu yeni ürün, sitrik asit ve fosfat
içermeyen formülüyle havuz ve spa alanlarında tanen, bakır, demir ve manganez lekelerini çıkarır. Tüm dezenfektan sistemler ve havuz yüzeyleri ile uyumludur.

TRUESWİM SWİM SPAS

Şirket, devrim yaratan TruSwim teknolojisi ‘swim spa’ tasarımının piyasadaki diğer ürünlere fark yarattığını iddia ediyor. Patenti askıda olan çift destekli tahrik sistemi, daha geniş ve yumuşak bir yüzme şeridi ve fitness alanı sağlıyor. Dakikada 4 hp ve 5,000 galon ile TruSwim atletlerin, fitness’a yeni başlayanların ve iyileştirici bir seçenek arayanların talebini karşılıyor. 15-fut, 17-fut, 19-fut ve 19-futluk, tasarım kabinli, sualtı LED aydınlatmalı, su fıskiyeli, basınç tarafında filtrasyonlu, kabin aplikli ve ses sistemli çift taraflı modelleri mevcut.

 

TRUESWİM-SWİM-SPAS

 

PERFECT-TOTAL

NATURAL CHEMİSTRY POOL PERFECT TOTAL

Natural Chemistry, gelecek nesil enzim ürününü duyurdu: Pool Perfect Total. Günümüzün kalabalık havuz sahiplerini düşünerek tasarlanan Pool Perfect Total, mükemmel bir havuz için üçlü etkiye sahip temizliği hedefliyor. İlki; doğal bazlı enzimler, cansız organik atık oluşumlarını parçalayarak filtrelerin temizlenme sıklığını azaltma işlevi görüyorlar. İkincisi, havuz bakımı için gereken zaman ve çabayı azaltan fosfatları ortadan kaldırıyorlar. Sonuncusu ise, bu ürün suyu mükemmel şekilde parlatan ileri temizleme formülüne sahip.

LAMOTTE 5 TEST STRİP

LaMotte Company, yeni tek-daldırmalı Insta-TEST Biguanide 5 ölçüm çubuğunu tanıttı. Yeni formül sabit renk geliştirmek için tasarlandı ve pedler arasındaki kirlenmeyi önleyerek kullanıcının oldukça belirgin renkleri eşleştirmesi için yeterli zamanı sağlıyor. Ölçüm çubukları kullanıcılara doğru ve anlık sonuçlar veriyor, kullanımı da çok kolay. Tek, açılır kapanır, suya dayanıklı PopTop şişenin içinde 25 tane ölçüm çubuğu bulunuyor ve içindeki kurutucu astar ölçüm çubuklarını neme karşı koruyor.

 

LAMOTTE-5-TEST-STRİP

 

PROTEAM-SUPREME

PROTEAM SUPREME

ProTeam, havuz sahiplerinin havuz bakımı konusunda fikirlerini değiştireceğini iddia ettiği, sezon başında bir kez kullanılan havuz kimyasalını sunuyor. EPA kaydı olan ProTeam Supreme yosunları kontrol ediyor, göz ve ciltte oluşan tahrişi azaltıyor, pH’ın daha sabit kalmasını ve çevrede alkaliliği sağlıyor.

Dezenfektanın etkisini artırıyor ve havuz için her sezon gereken klor miktarını azaltıyor. Bunların dışında, bu ürün sayesinde temizlik yapmanız gereken zaman aralıkları uzuyor.

 

A&B ACCESSORIES

A&B Accessories artık tüm 2016 aksesuarlarında ömür boyu garanti sunuyor. Materyal teknolojisinde son olarak HDPE’yi kullanıyor ve ileri imalat teknikleriyle kombine edilen alüminyum anotlama bu başarıyı mümkün kılıyor.

 

KOVER-KRITTERS

KOVER KRITTERS

Kover Kritters, “dünyanın ilk havuz elektrikli süpürgesi kılıfı.” Bu kılıflar komik bir ahtapot şeklinde (kaplumbağa, kurbağa ve balık seçenekleri de mevcut) ve müşterinizin havuz süpürgesine eğlenceli, samimi ve etkileyici bir görünüm katmak için takılıyor; tabii kullanılan ünitenin işlevi konusunda bir vaatte bulunmadan. Şu anda mevcut olan ticari havuz süpürgelerine uyumlu şekilde tasarlandı. Hiçbir montaj gerekli değil.

CARD ON GUARD

Card On Guard düz, çok hafif, suyu temiz tutan fişsiz bir güneş pili ve kullanıcıların kimyasalları %50 oranında azaltmalarını sağlıyor. Güneş pili, ışık dönüşüm teknolojisi ile çalışıyor; Card on Guard ışık enerjisini foton fromunda yakalıyor, saklıyor ve yeniden dışarı veriyor. Bakteri ve mantarları zayıflatan ve yeniden oluşmasını engelleyen serbest radikallerin daha düşük seviyede oluşumunu sağlayan su moleküllerini bölmek için ışık enerjisi yükseltiliyor.

 

CARD-ON-GUARD

 

AQUAFINESSE

AQUAFINESSE ÖLÜ DENİZ MİNERAL SPA KİTİ

Binlerce yıldır insanlar egzama ve sedef gibi cilt problemleriyle başa çıkmak, gençleşmek, ve detoks yamak için Ölü Deniz suyu kullanıyorlar. AquaFinesse Dead Sea Mineral Spa Water Kit ile artık müşterileriniz de sıcak su havuzunun konforuyla aynı lükse sahip olabilirler. Bu set, Ölü Deniz tuz ve minerallerinin karışımı ile 2 litrelik şişelerde patentli AquaFinesse su bakım solüsyonu içeriyor. Hepsi pratik bir kit içinde.

EVOSUS 6.4

Özel olarak havuz ve spa endüstrisi için tasarlanan Evosus Business Management Software, piyasaya sürülen 6.4. versiyonunu duyurdu. v6.4 bayileri artık envanter kalemlerini çoğaltabilir, yeni envanter kalemleri ekleyebilir ve haftanın gününe, teknisyene, rotaya, göreve ya da ürün kategorisine bağlı program kuralları oluşturabilirler. İdari departman personeli otomatik olarak yinelenen muhasebe işlemleri ve toplu baskı/e-posta özellikleri sayesinde zamandan tasarruf edecekler.

 

EVOSUS

 

CCEI-PLUG-IN-POOL

CCEI PLUG-IN-POOL

Montreal merkezli Fransız firması CCEI, sualtında çalışan elektrikli, kontaksız çalışan priz Plug-in-Pool’u icat etti. Priz, elektrik enerjisinin indüksiyon ile çalışarak iletimi prensibine dayanıyor. Kablosuz, kontaksız ve hepsinden öte güvenli bir ürün olan Plugin-Pool, havuz duvarına sabitlenen ve priz için soket görevi gören su geçirmez bir tabandan oluşuyor. Bağlantısı kesildiği zaman güç otomatik olarak kesiliyor ve sonrasında ışık ile priz aksesuarlarını çıkartabiliyorsunuz. CCEI mühendis ekibinin geliştirmekte olduğu robotik havuz temizleyici ve hoparlörler de aynı prizle beraber kullanılacak.

CLEAR COMFORT

Clear Comfort, klorsuz havuz dezenfektan sistemini tanıttı. Bu yeni teknoloji, tam olarak toksik olmayan havuz sanitasyonu sağlıyor. Sistem güçlü, geniş bir spektrum ve klora dirençli mikroorganizma içeren, temas sırasında kontaminantları oksitleyen kısa ömürlü hidroksil radikalleri yaratıyor. Sistem aynı zamanda havuza yayılan ve havuzu kalıntılardan koruyan düşük seviyeli hidrojen peroksit üretiyor.

 

CLEAR-COMFORT

 

INTER-FAB-MOBİL-APP

INTER-FAB MOBİL APP

Inter-Fab, havuz profesyonellerinin son Inter-Fab ürünlerini kendi satış sunumlarına kolaylıkla dahil edebilmeleri, tırabzanların, kaydırakların, masaların ve diğer su araçlarının satışlarını daha rahat gerçekleştirebilmeleri için tasarlanmış tamamen yeni mobil bir uygulama. İndirmesi ve kurulumu kolay mobil uygulama, kullanıcının hızlı bir şekilde her bir ürün için mevcut olan boyut ve renk seçeneklerine ulaşmasını sağlıyor. Mevcut satış sunumlarına entegre edilebilir
ya da bağımsız bir sistem olarak da kullanılabilir. Şirket, sadece bir kaç adım ile yüksek kârlı parçaların daha fazla satışını yapmanızı vaad ediyor.

SYLLENT PUMPS

2016 yılının yeni Super Syllent pompaları daha yüksek debili ve daha çok hp seçeneğine sahip. Syllent pompaları ses ve titreme olmadan suyu hareket ettiriyor; siz sadece suyun sesini duyuyorsunuz. Su soğutmalı motor, ısı değişimleri ile suyun ısınmasını ve bu ısıyı muhafaza etmesini sağlıyor. Aksamları elektrik gücüyle yalıtılmış ve ıslak rotorlu motor ve pompa entegre edilmiş. Elektronik su çalıştırma sensörü, tesisat mimarisi, hava şalteri seçeneği, kablo ve priz seçenekleri de mevcut.

 

SYLLENT-PUMPS

 

JACK’S-MAGIC

JACK’S MAGIC SURFACE ÜRÜN TEŞHİR STANDI

Jack’s Magic, şirketin en popüler ürünlerinden biri olan Surface Magic için bir teşhir standının tanıtımını yaptı. Standın üzerinde şu başlık yer alıyor, “havuzunuzu değil, zamanınızı arındırın.” Ürün kullanımının sonuçlarını göstermek üzere bir dizi “önce” ve “sonra” fotoğrafları da mevcut. Stand, 24 adet Surface Magic şişesi içeriyor ve add-on satış tezgahları ile raflar üzerinde kullanılabiliyor.

LEAF BONE

Leaf Bone, havuzda yüzen birikintileri sıyıran basit ve ucuz bir ürün. Havuz merdiveninin parmaklığına geçen yaprak toplama filesinin klipsi patentli ve yaprakları fileye yönlendirmek için havuzun doğal sirkülasyonunu kullanıyor. Toplama filesi şaşırtıcı oranda yaprak topladığı için günlerce ya da haftalarca bir müdahele yapılmaksızın bırakılabilir. Bunun gibi yardımcı araçlar insanlar tarafından yapılan temizliğin süresini kısaltarak havuzların temiz kalmasını sağlıyor ve dip süzgecin tıkanmasını önlüyor.

 

LEAF-BONE

 

BACKYARD X-SCAPES

Backyard X-Scapes sentetik sazdan çatı ürünlerinin önde gelen tedarikçisi. Afrika kamış ve palmiye stilleri ağır hava şartlarına, kuş ve diğer haşerelere karşı dayanıklı ve doğal maddelerden beş kat daha uzun ömürlü. Yüksek yoğunluklu polietilen ile üretiliyor, çevre dostu ve insanlar, hayvanlar ya da hassas su tabakası için herhangi bir tehdit oluşturmayan %100 geri dönüşümlü bir plastik.

AQUA CREEK SPA LIFT ULTRA

Aqua Creek, konuta ait ya da ticari havuz ve spalara daha fazla katılım sağlamak üzere tasarladığı yeni nesil spa asansörlerini tanıttı.The Spa Lift Ultra ve Spa Lift Elite’in taşıma özelliği, yüksek yüzme ve egzersiz spalarını ideal hale getiriyor. Aerodinamik tasarımı ve eşsiz özellikleri ile Ultra ve Elite sadece ADA uyumluluk gerekliliklerini karşılamıyor, aynı zamanda opsiyonel bir solar şarj sistemi de sunuyor. Basit bir düğmeye basma işlemi ile asansörler herkesin bireysel sağlığını ve performansını geliştirme yetkinliğine sahip olmasını sağlıyor. Diğer Aqua Creek asansörler gibi Ultra ve Elite de 5 yıl garantili.

 

AQUA-CREEK-SPA-LIFT-ULTRA

 

yeni-ürün-1

LOOP-LOC PEARLESSENCE LINERS

Vinil kaplama endüstrisinde en heyecan verici devrim LOOP-LOC’n ayrıcalıklı PearlEssence kaplamasını tanıtmasıydı. Luminous Soul, Opalescent Blues, Platinum Onyx, Moonstone, yeni Bronze Reflections ve Silver Cloud modellerine ışıltılı bir etkiye sahip olması için yanardöner mürekkepler aşılandı ve bu modellerin kullanıldığı havuzlar ışıltılı bir vahaya döndü. LOOP-LOC’da şu anda 20 seçkin ürün dahil 31 model bulunuyor.

ZODIAC MX8 ELITE

Zodiac, türünün ilk siklonik fırçalama özelliğine sahip MX8 Elite vakumlu havuz temizleyicisini piyasaya sürdüğünü bildirdi. Bu inovatif sistem, birikintilerin yapışmasını önlemek için dönme ve fırçalama devinimiyle havuz yüzeyinde devamlı kalarak müşterilerine daha derin bir temizlik sağlıyor. MX8 aynı zamanda daha hızlı ve daha kapsamlı olması için daha geniş bir alanı izleyerek temizlik sağlıyor ve bir akış regülatör valfi ile 39 fite ulaşan bir dönme kilit sistemli hortuma sahip.

 

yeni ürün-2

 

yeni-ürün

RICO ROCK SPA SURROUND COPING

İnovatif dökme beton kayanın yaratıcısı Rico Rock, 12 inçlik havuz kirişini kapsayacak şekilde özel olarak tasarlanan 13 inçlik kesme taş/su hattı taşını sunuyor. Bu taşlar aynı zamanda su hattının alt bölümlerine kadar uzanıyor. Kesme taş, rustik ve eski dünyaya ait bir görünüm sağlayarak gömme jakuzilerin havuzun tüm görünümüne tamamen entegre olmasını sağlıyor. Havuz ve döşeme tasarımlarına uygun dört farklı renk mevcut.

 

ECO POOL DRAIN

Eco Pool Drain, havuzun su seviyesini düşüren ve devirdaim eden suyu atan çevre dostu, ekonomik ve kolay monte edilir bir yol sunuyor. EPC yardımıyla giriş yapan su, bir çeşme gibi havaya fışkırıyor; böylece erozyon olmadan ya da su kanallarına girmeden toprak tarafından yavaşca absorbe ediliyor. Böcek ve kemirgenleri çekmesini engellemek için alet, kendi kendine tahliye oluyor. Şirket, Eco Pool Drain’in sağlam, zaman içinde test edilmiş ve seyretmesi huzur verici bir etkiye sahip olduğunu vaad ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− beş = bir