Ukpoolspa-expo – Thepoolspashow

Ukpoolspa-expo – Thepoolspashow

BİRLEŞİK KRALLIK HAVUZ VE SPA SERGİSİ 2015 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

22-25 OCAK 2015 / NEC, Birmingham, UK

Birleşik Krallık Havuz ve SPA Fuarı Birmingham, NEC 10 numaralı Salon’da 22 Ocak Perşembe günü başlayarak 3 gün sürecek. Kapılar sabah 10.00’da açılacak ve ziyaretçiler yeni ürün serilerini  sergileyen 100’ün üzerinde firmayla, en iyi satıcılarla ve en rekabetçi fiyatlandırma yapılarıyla buluşacak. Sonraki iki gün teknik seminerlerle dolu. İkinci günün akşamı Havuz ve SPA Ödül Töreni var. Hem ziyaretçiler hem sergiciler için yeni ağlar oluşturma imkânı!

Üçüncü gün, pazarın hâlâ nasıl canlı olduğunu ve endüstrinin en iyileriyle büyüyen Birleşik Krallık Havuz ve SPA Fuarı’nın bir dizi yeni lansmanla neler sağlayabileceğini gözler önüne seren bir etkinlik gerçekleşecek. www.ukpoolspa-expo.co.uk

 

 HAVUZ VE SPA FUARI

26-29 OCAK 2015 / Atlantic City Toplantı Merkezi, New Jersey, ABD

 Endüstrinin buluştuğu yer

Her yıl 400’ün üzerinde katılımcı ve 11.000’in üzerinde ziyaretçi, en son havuz ve SPA trendlerini, endüstrinin sunduğu en son ürün ve hizmetleri görmek ve Eğitim Konferansı’na katılmak üzere bir araya geliyor.

İsim Değişti, Odak Aynı!

Atlantic City Havuz ve SPA Fuarı artık Havuz ve Spa Fuarı olarak anılıyor. İsim son on yılda fuarın içinden geçtiği değişimi ortaya koyuyor. Önce tüm ülkeden, sonra da tüm dünyadan havuz ve SPA profesyonellerini bir araya getiren fuar, artık Atlantic City’e sığmıyor!

Endüstri İçin. Endüstri Tarafından.

Fuar 34 yıldır Kuzeydoğu SPA ve Havuz Derneği tarafından destekleniyor. Endüstrinin bir parçası olduğu için güçlüklerin ne olduğunu biliyor ve bunların ardında yatan heyecan verici fırsatları görüyorlar. Bu perspektif ile de endüstriyi ileri taşımaya odaklı bir fuar üretiliyor.

Fuar Katında İş Yapın

9.000 m2’nin üzerinde bir fuar alanına sığdırılan 1000’in üzerinde stant, katılımcılara en son ürün ve hizmet yeniliklerini sunuyor. İşinizi geliştirmek ve değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere yüz yüze iletişim fırsatından faydalanın. www.thepoolspashow.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç × iki =