Tüm Plastik

Tüm Plastik

TÜM PLASTİK – NOZBART SULTAN SERİSİ

1971’den bu yana sürekli gelişim ve ilerleme kaydederek büyüyen Tüm Plastik, ileri teknoloji ve 44 yılı aşkın deneyim ile ürettiği ürünlerine yenilerini ilave ederek yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Akışkan transfer hatlarına yönelik her türlü plastik ekipman üretiminde ilk akla gelen firma Tüm Plastik. 65’den fazla ülkeye doğrudan ihracat yapıyor, kendi üretimi Nozbart markalı ürünlerile dünyaya adını duyurdu. Nozbart pompalar ¼ HP’den 60HP’ye uzanan geniş yelpazesi ile dikkat çekiyor.

2012 yılında Lyon-Fransa’da filtrasyon ve innovasyon dalındaki ödülü alan ve dünyada bir ilk olan 30HP Tsunami serisi termoplastik pompanın ardından kendisi ile yarışmaya devam eden Tüm Plastik, dünyadaki ilk ve en büyük çarkı da dahil termoplastik, Sultan Serisi pompaları (40HP-50HP-60HP) hizmete sundu.

Böylece Nozbart markalı pompalar, üstün mühendislik ürünü Sultan serisi ile daha da güçlendi.

Sultan serisinin özellikleri:

  • Yeni serinin en son ve en büyük üyesi 60 HP’nin tüm diğer dünya pompalarına üstünlüğü ana gövdenin yanında çarkının da termoplastik olarak dünyada ilk kez üretilmesidir.
  • Özgün tasarımlı en son teknoloji ürünü süper mukavemetli termoplastik çarkın kanat yüzeylerinin pürüzsüz parlak ve tam istenilen eğim ve formda olması yüksek verimini sağlar. Az enerji harcar, sessiz çalışır.
  • Termoplastik çark hafiftir, uzun motor ve pompa ömrünü garanti eder. Paslanma ve çürüme yapmadığından deniz suyu ve korozif ortamlarda rahatlıkla kullanılır.
  • Tam dengelenmiş çarkın titreşimsiz çalışması sayesinde motor rulmanları ve mekanik seramik salmastra bozulmaz. Termoplastik pompa çarkları hassas toleranslarla üretilmektedir.
  • 40-50-60HP Nozbart Sultan Serisi süper sessiz, süper verimli, az enerji ile çok iş yapan, müthiş debili 1450 d/dak. süper motorlu termoplastik salyangoz pompalardır.
  • Yarıya kadar kirlendiğinde bile performansı düşmeyen 80 litrelik eksantrik süzgeçli büyük ön filtreye sahiptir.
  • Yekpare ayak üzerinde dört cıvata ile kolay ve rahatça zemine tespit edilir ve ayar gerektirmez.
  • Nozbart Sultan serisi pompalar akışkanın metal yüzeye temas etmediği cam elyaf takviyeli, yüksek mukavemetli korozyona mukavim termoplastikten mamuldür.
  • Yüzme havuzları, deniz suyu ve genel amaçlar için kullanıma uygundur. Elektrik motoru IP-55 korumalı, fan soğutmalı olup nemli ortamlarda çalışmaya uygundur.
  • Düşük ortam sıcaklıklarında donmaya karşı pompa ve filtrede tahliye tapası mevcuttur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


altı + = oniki