Termoplastik Pompa

Termoplastik Pompa

DÜNYANIN EN BÜYÜK VE İLK TERMOPLASTİK POMPASI LYON’DA!

termoplastik-pompa.-1

Tüm Plastik, Lyon’da ilk kez 2012 yılında beğeniye sunduğu ve inovasyon ödülünü kazandığı, dünyanın en büyük termoplastik pompası Tsunami serisini bu yıl ikiye katladı ve 60 HP Sultan serisi olarak sergiledi. Fuarın kendileri için çok verimli geçtiğini belirten Efsun Eren, gördükleri ilgiden memnun.

“Piscine 2014 Lyon fuarı bu yıl firmamız açısından son derece olumlu geçmiştir. Pek çok ülkelerden ziyaretçi olması bizi son derece memnun etti. 2012 yılında aldığımız inovasyon ödülünün ardından, bu yılki fuara geliştirdiğimiz yeni pompa serimizle katılmış olmak ayrıca gurur verici.

60 HP Sultan serisi Nozbart pompa beklediğimiz ilgiyi gördü. Hiç şüphesiz ki en küçüğünden en büyüğüne kadar plastik pompa ve vana denilince akla ilk gelen isim Nozbart markası ile Türkiye. Standımızı şereflendiren Lyon Başkosolosu Sayın Hilmi Ege Türemen, Muavin Konsolos Sayın Osman Fikri Kocabaş, ticaret ateşelerimiz Sayın Yelda Ünal ve Kamil Urcu da ürünlerimize büyük ilgi göstererek bizi gururlandırdılar; Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Hakkı Uysal’dan detaylı bilgi aldılar.

Fuardaki yeniliklerimizden bir diğeri de yeni Süper Tufan Serisi 7,5-10-12,5 HP Nozbart pompalar oldu. Böylece 1/4 HP’den 60 HP’ye en geniş yelpazeye sahip dünyanın en verimli, en kaliteli ve en son teknolojiyle uygulanmış pompalarınn yerli üreticisi olarak adımızı bir kere daha dünyaya duyurmuş olduk.

Bugünlere tüm ekip arkadaşlarımızın emeği ile ulaştık. Bu standın arkasında imalattan montaja, pazarlamadan satışa, her bir birimimizin emeği var. Buradan sizin aracılığınızla bütün arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Yeni yılda da her yeni adımı yine sizlerle paylaşmak dileğiyle…” Efsun Eren

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ dört = altı