Çok özel bir villa – Çeşme – Pekcan Havuz

Çok özel bir villa – Çeşme – Pekcan Havuz

Lüks motor yatı konseptine sahip bu özel villa, Çeşme Fener Burnu’nda çok güzel bir noktaya inşa edilmiş durumda. Önünde engin bir deniz ve tam karşısında bulunan Sakız Adasıyla, eşsiz bir manzaraya sahip.

Su son derece göz alıcı

Sonsuz havuz konsepti ile evin önü maviye boyanmış durumda. Bunun yanında, can alıcı mavi su son derece davetkar. Evin ana girişine, genel ambiyansı tamamlayan, çok güzel tasarlanmış bir pasarella ile geçiliyor.

Evin çevresindeki yansıma havuzunun albenisi fıskiye efektleri ile daha da artırılmış durumda. Jakuzi, ekstra keyif sunuyor Evin önünü komple sarmalayan kademeli havuz, denizi ve karşıdaki Sakız Adası’nın yeşilini sarıp sarmalayarak, nefes kesen bir görüntüyü karşılıyor.

Havuzun teak giriş merdiveninden inilen betonarme jakuzi ise ekstra keyif sunuyor. Evin kaptan köşkü görevini gören ikinci katın ön tarafı aynı zamanda yatak odası olarak tasarlanmış. Evin solundaki pergole ile havuz yolu teak ağacından.

Pazara yepyeni çözümler sunuyor

Su mimarisi ve mekanik aksamı, Pekcan Havuz tarafından çözümlenen bu villa, son derece keyifli günler vaadettiği gibi su mimarisi adına da pazara yepyeni çözümler de sunuyor.

logo

Cesme-Ozel-Villa-1 Cesme-Ozel-Villa-2 Cesme-Ozel-Villa-3

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş × bir =