Superkim Kimya ve SACİ

Superkim Kimya ve SACİ

SUPERKİM Kimya ve SACİ, BAYİLERİ İÇİN BARSELONA GEZİSİ DÜZENLEDİ

30 Ekim ve 2 Kasım tarihleri arasında Superkim Kimya ve Saci ailesi olarak Barselona şehrine bir gezi düzenledik. Gezimize 17 bayimiz katıldı. 4 günlük gezimizde öncellikle SACİ fabrika ziyareti yaptık, yeni ürünleri ve projeleri inceledik, daha sonra teknik seminer düzenleyerek bayilerimizin merak ettiği konulara cevap bulmaya çalıştık.

Üretim ve montaj hatlarını inceleyerek, yapılacak olan ar-ge çalışmaları hakkında bilgi sahibi olduk. Bayilerimizin SACİ pompalar ile ilgili merak ettikleri konulara açıklık getirmeyi, yerinde izleme ve öğrenmeyi amaçladığımız gezimiz teknik olarak çok verimli geçti.

Gezimizin ikinci gününde Barselona şehir turu düzenledik, Barselona’nın tarihi mekânlarını ve ilginç mimari yapılarını inceleme fırsatımız oldu. Bunun yanında Akdeniz’in kendine has mutfaklarından biri olan Katalan mutfağının farklı lezzetlerini deneme şansımız oldu.

Son günümüzde Nou Camp’ta Barselona maçı izleme keyfini de yaşamış olduk.

Gezimizin sonunda herkesin Barselona’dan mutlu bir şekilde ayrıldığını görmek biz SUPERKİM ailesini oldukça mutlu etti. Bu yazı vesilesi ile gezimiz boyunca pozitif yaklaşımları ve uyumlu birliktelikleri ile bizleri yalnız bırakmayan tüm bayilerimize buradan teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Bilge Yalçınkaya

superkim-kimya-ve-saci-1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


bir + üç =