Su Arıtma Sistemleri

Su Arıtma Sistemleri

Gelisim Teknik’ten su arıtma ve yumusatma sistemleri

Gelişim Teknik, evsel ve endüstriyel kullanımlar için su arıtma ve yumuşatma sistemlerini kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor.

Su Arıtma Sistemlerinde; Gelişim Teknik, Avrupa’nın önde gelen su teknolojisi şirketi BWT’nin 2010 yılından beri distribütörlüğünü yapıyor. Su ürünleri teknolojisine yeni bir anlayış getirerek, bugün Avrupa Pazarı’nın lideri olan BWT; özel konutlar, endüstriyel binalar, iş merkezleri, otel, hastane ve belediyeler için, ekolojik, yenilikçi, etkin su teknolojisi üretimiyle, hayat kaynağımız suyun, maksimum güvenlik, hijyen ve sağlık koşullarında kullanılabilmesini sağlıyor.

BWT tarafından geliştirilen su yumuşatma cihazları, suyunuzda sertliğe neden olan mineralleri tutarak yumuşak su elde etmenizi sağlıyor. Suyun sertliğini gidererek makine ve ekipmanlarınızı, ev aletlerinizi ve eşyalarınızı sudaki kirecin olumsuz etkilerinden koruyor. Böylece hem çevrenin hem de cebinizin yükünü azaltıyor.

BWT AQA PERLA SU YUMUŞATMA TEKNOLOJİSİNDE YENİ HİS

AQA Perla; yumuşak su elde etmek için tasarlanmış en modern BWT teknolojisidir. İşlevsel kireç koruma teknolojisinin modern birleşimiyle, klasik iyon değişim metoduyla çalışır.

AQA Perla’da iki ayrı yumuşatma bölümü vardır. Maksimum hijyenik güvenlik için, yüksek–hız sistem değiştirme yöntemi sayesinde, minimum tutma özelliğine sahiptir. Otomatik rejenerasyon sistemi, işlemin tuz tüketimini en aza indirgeyebilmesi için mükemmelleştirilmiştir. Bu bölüm çalışırken diğer bölüm otomatik olarak filtrelenir. Böylece aralıksız olarak mükemmel kalitede su garantilenmiş olur.

Modern BWT teknolojisi hayatınızı kolaylaştırır.

BWT INFINITY – SU BORULARINIZI DAVETSİZ MİSAFİRLERDEN KORUYUN

Su firmaları en mükemmel suyu sunmak için mümkün olan her şeyi yapsa da, yabancı maddeler hâlâ birçok evin boru sistemini kirletmektedir.

Bunun birçok çeşitli nedeni bulunmaktadır: Bazı yerel su dağıtım ağları eski ve aşırı yüklüdür. Onarım sırasında ve yeni bağlantı yapım aşamasında, kum, izolasyon ve kaplama malzemeleri boru sistemine girebilir. Buna ek olarak, basınç değişimleri ve titreşimler, ek kir ve pas parçacıkları yaratırlar ve bu da ev aletleri ve tesisatlarında vahim sonuçlar yaratır.

Borular ve su çeken ev aletleri zarar görebilir, hatta kullanılamaz hale gelebilir.

BWT PROTECTOR – ÇOK AMAÇLI YÜKSEK PERFORMANS FİLTRELERİ

Su, son kullanıcıya kum, pas parçacıklar ve boru montaj işleminden arta kalan kireç granürllerini geçerek ulaşır. Ek olarak, şehir şebeke hattında yapılan tadilat ve bakım-onarım çalışmaları basınç iniş-çıkışlarına neden olabilir. Bu da boru duvarlarında kirli parçacıkların dökülmesine neden olur.

Sonuç, kahverengi su oluşumudur, boşaltma ve kontrol valfleri, musluklar sızdırmaya başlar, çamaşır makineniz ya da bulaşık makineniz bozulur, süzgeçler tıkanabilir ve en kötüsü de boru patlamalarına yol açabilir.

Bu nedenle, koruyucu filtre tek kelimeyle bir zorunluluktur! Para tasarrufu yapmanıza yardımcı olur ve sizi birçok sıkıntıdan kurtarır.

Daha detaylı bilgiye www.gelisimteknik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


bir + üç =