Er Kalıp QPS 2013

Er Kalıp QPS 2013

Er-Kalıp-QPS-2013-2

Er Kalıp QPS 2013 Havuz ve Spa Fuarına katıldı

Er Kalıp, 6-8 Kasım tarihleri arasında Katar’ın Doha şehrinde ikincisi düzenlenen ‘QPS 2013 Havuz ve Spa Fuarına’ katıldı.

Bu sene, Katar’ın Doha şehrinde ikincisi düzenlenen QPS 2013 Havuz ve Spa Fuarı, çok sayıda katılımcı ile açıldı. Sektörün ve bölgenin önemli temsilcilerinin ziyaret ettiği fuarda Er Kalıp da yerini aldı.

20 yılı aşkın tecrübe

Er Kalıp, dünyanın birçok ülkesinden gelen katılımcılara yeni ürünlerini tanıttı. Fuar, dikkat çekici ürünleri ile firma açısından oldukça verimli geçti. Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesiyle yüzme havuzları ve plastik ekipmanları ile faaliyet gösteren Er Kalıp, yabancı müşterilerle diyalog kurma imkânı yakalayarak, uluslar arası vizyonunu geliştirme imkanı buldu.

“Bilgilendirici ve yararlı bir fuar oldu”

Er Kalıp adına QPS 2013 Havuz ve Spa Fuarına katılan Ertuğrul Çelebi, fuarın kayda değer ve zengin bir fuar olduğunu belirtti. Er Kalıp olarak katıldıkları önemli bir yurt dışı fuarı olduğunu ifade eden Çelebi şunları söyledi: “QPS 2013 Havuz ve Sauna Fuarı, bizim için bilgilendirici ve yararlı bir fuar oldu. İhracata yönelik hedeflerimizin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Bu bağlamda, kaliteli ürün
üretmeye devam edip yurt dışındaki müşteri portföyümüzü yükseltmeyi amaçlıyoruz.” dedi.

Havuz Armatürlerini CE Belgesi ile belgelendirdi

Er-Kalıp-QPS-2013-1
Kurulduğundan bu yana kaliteden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı müşterilerine standartlar doğrultusun da ürünler üreten ve üretmeye de devam eden Er Kalıp, bunun bir sonucu olarak Havuz Armatürlerini CE Belgesi ile belgelendirdi. Her zaman daha iyisini hedefleyen bir çalışma anlayışla ürettikleri havuz armatürlerini CE belgesi ile belgelendiren Er Kalıp, ürün ve hizmet kalitesiyle yoluna devam ediyor.

Ürünlerinde kullandığı çağdaş teknoloji ve modern yönetim sistemi ile müşteri beklentilerini en uygun şekilde, en kısa süre ve en yüksek kalitede karşılıyor. Er Kalıp, ulusal ve uluslar arası standartlar ile uyumlu olarak ürettiği geniş ürün yelpazesi ile çalıştığı firmaların isteklerini karşılıyor.

Hedeflerine ulaşmak için sistem ve eleman kalitesini her zaman ön plana koyan Er Kalıp, sürekli iyileştirme felsefesini uygulayarak müşteri ve çalışan memnuniyetini arttırıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş − = dört