AKUZMAN – ALAÇATI

AKUZMAN – ALAÇATI

AKUZMAN ALAÇATI ŞUBESİNİ AÇTI

 

Sektöründe 25. Yılını dolduran Akuzman Havuz, Sauna ve SPA; 2015 yaz sezonunda Akuzman – Alaçatı Şubesi’ni hizmete soktu.

 

Açık ve kapalı yüzme havuzları, süs havuzları, olimpik havuzlar, termal havuzlar, eğlence havuzları, jakuzi ve masaj sistemleri, saunalar, buhar odaları ve diğer tüm SPA uygulamaları konularında hizmet verdiklerini belirten Fuat Akuzman, “Kuruluşumuzdan bu yana proje tasarımı ve uygulaması, bakım sonrası hizmeti ve satış organizasyonu alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Amacımız daima müşterilerimizin hayallerini iyi algılamak, alternatif projeler ve çözümler üretip sunmak ve her zaman fiyat – kalite dengesini korumak” dedi.

 

Villalardan otellere, spor komplekslerinden su parkları ve SPA’lara sınırsız seçenek sunduklarını ve her ölçekteki projeyi aynı uzmanlıkla hayata geçirdiklerini belirten Fuat Akuzman “Zaten yıllardır Çeşme ve özellikle Alaçatı’da birçok havuz uygulaması gerçekleştirmiştik. Şimdi de tüm Çeşmeliler’e daha hızlı hizmet verebilmek adına Alaçatı Şubemiz’i açtık. Artık Çeşme’ye çok daha yakınız” şeklinde konuştu.

 

Detaylı bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz. www.akuzman.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× dört = otuz iki