“Relax Massage” Spa’yı evinize kadar getiriyor

“Relax Massage” Spa’yı evinize kadar getiriyor

“7 Gün 24 Saat Çalışıyoruz” sloganı ile hizmet veren Relax

Massage

Spa’yı evinize kadar getiriyor

Yorgun bir şekilde işten döndüğümüzde ya da yoğun bir günün sonunda rahatlamak istediğimizde hepimiz spa’ya ihtiyaç duyurız. Fakat bu keyfi yaşayabilmek için bir otele ya da spa merkezine gitmemiz gerekir. Oysaki insanlar böyle bir anda spa keyfini evlerinde yaşamak isterler. Relax Masagge, bu düşünce ile yola çıkarak ‘evde spa keyfini’ gerçeğe dönüştürdü. Relax Masagge, Türkiye’de bugüne kadar uygulanmayan bir spa hizmeti veriyor: “7 gün 24 saat spa hizmeti sunuyor”.  Öyle ki istediğiniz yerde, istediğiniz zamanda spa hizmeti, 1 saat içinde ayağınıza kadar geliyor.

relax-message
Konu ile ilgili görüştüğümüz Relax Masagge’nin sahibi Rufat İsmailov insanların spa ihtiyaçlarını karşılayacak benzersiz bir hizmet sunduklarının altını çiziyor. 2 Şubat 1981 yılında Bakü’de doğan ve eğitim hayatını Almanya’da tamamlayan İsmailov, yaklaşık 4 yıldır Türkiye’de yaşıyor. İsmailov, önce Paris’te kurulan bu şirketi, yaklaşık 5 ay önce Türkiye’ye taşımaya karar vermiş. Relax Massage’nin kuruluş öyküsünü soruyoruz. Rufat Bey, şirketin kuruluşunu ve Relax Masagge ile ilgili her şeyi anlatıyor:

5 ay önce Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Relax Masagge, spa keyfini ev ve işyerlerinizde yaşamanızı sağlıyor. Bugün, 4 ülkede faaliyet gösteren ve 11 dilde hizmet veren Relax Masagge, spa, güzellik ve sağlık hizmetleri ile 1 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor.

“İstanbul’daki otellerin birçoğunun spası yok”

Relax Massage’yi 6 yıl önce Nikolas Battle ile Paris’te kurduk. 6 yıl önce, Paris’te bir gece kaldığımız otelin resepsiyonun masaj istediğimizi söyledik. Cevap olarak spalarının bulunmadığını söylediler. Spa olmazsa dahi bir masör ya da terapist her zaman olmalı. O gün yaşadığımız bu durum, otellerde her zaman spa ve masaj hizmetlerinin olması gerektiği düşüncesini pekiştirdi. Bu düşünceyle insanların 7 gün 24 saat masaj hizmetleri alabileceği bir müessesenin olması gerektiği fikrini uyandırdı. İnsanların böyle bir şirkete ihtiyaçlarının olduğunu fark ettik ve Nikolas Battle ile bu şirketi kurmaya karar verdik.
Konu ile ilgili lüks ve biçim gibi kavramlarla donatılmış bir dünyadan çıkan ve şiatsu terapisi ile ilgilenen Battle, modern dünyada birey ve bireyin kendini iyi hissetmesi üzerine derin bir düşünce biçimi geliştirdi. Amacı ise günden güne çoğalan denge ve kaynağa dönüş ihtiyaçlarına bir cevap bulabilmekti. Aynı eksiğin Türkiye’de de olduğunu fark ederek öncelikle İstanbul’a yöneldim. İstanbul’daki şirketimizi Ulviye Ahmedova ve Nigar Topçubaşı ile birlikte kurduk. İstanbul’da yaklaşık 800 otel var fakat bunların çoğunun spası yok. Öncelikle, spası olmayan otellerle görüştük. Aldığımız olumlu sonuçlar karşısında bugün Relax Massage bünyesinde Levni Otel, Darül Sultan Otel, Avrupa Konutları, Avrupa Rezidans olmak üzere 4 kuruma spa, güzellik ve sağlık hizmetleri sunuyoruz.

“Müşteriye ‘Hayır’ cevabı verilmemeli”

Bugün Londra, Belçika, Fransa ve İstanbul olmak üzere 4 ülkede faaliyet gösteren Relax Massage’nin hedefi ise açık ve net: Titiz müşterilerimizin isteklerine uygun olarak bu tekniklerde uzmanlaşmış kişilerle hizmet vermek. Masaj ve bakım seansları evinizde, otellerde, gemi ya da yatlarda, şirketinizde veya Relax Massage ile ortak olarak çalışan diğer spalarda gerçekleştirilmektedir.

Çalışma yöntemimizi şu şekilde açıklayabilirim:

Spalar her zaman yoğun olan yerlerdir. Müşteri spa bölümünden masaj talep ettiğinde ve o an istediğinde “Kusura bakmayın, şuan müsait yerimiz yok, daha sonra hizmet verebiliriz.” şeklinde cevaplar alabiliyor. Müşteriye ‘hayır’ cevabını verilmemeli. Yer olmayabilir, terapist hasta olup gelmeyebilir fakat randevu önceden yapılmışsa bu önemli bir sorun teşkil eder. Relax Masagge olarak, spası olan otellerin bu gibi durumlarında biz devreye giriyoruz. Gelmeyen terapistin yerine biz terapist gönderiyoruz. Talep geldikçe masaj, kuaför, cilt bakımı, manikür pedikür diş beyazlatmaya kadar olan hizmetlerimizi müşterinin ayağına götürüyoruz.

“Amacımız bir milyon kişiye ulaşmak”

Relax Massage bünyesinde masörler, sportif koçlar, yoga ve estetik uzmanları ve kuaförler bulunmaktadır. Bu ağ, Paris ve Fransa’nın diğer büyük şehirlerinde faaliyet göstermenin yanı sıra Brüksel, Londra ve İstanbul’da da kurulan ortaklıklar sayesinde hizmet vermektedir. Personelimiz büyük tecrübeye sahip ve her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Her biri gerek eğitim sürelerinde gerekse tecrübelerine bağlı olarak anatomi, fizyoloji ve vücut bioritmi konularında önemli bir birikime sahiplerdir. Çalışanlarımız meslekteki felsefelerini ve paylaştıkları Relax Massage yöntemlerini özümseyerek hizmet sunmaktadırlar. Çalışanlarımız, uyguladıkları yöntemlerin daha da etkili olabilmesi için bu büyük markalardan çeşitli eğitimler almaktadırlar. İstanbul’da 27 terapist olmak üzere 30’ya yakın personel ile 7/24 çalışan Relax Massage’da otel dışında evlere kadar gidip hizmet veriyoruz. Amacımız bir milyon kişiye ulaşmak. Artık spaya gitmeye gerek kalmadan oturduğunuz yerde bu hizmeti alacaksınız. Masaj masası, yağlar, mumlar ve müzik ile müşterinin evine kadar gidiyoruz.

Türkiye’den Paris’e spa hizmeti

“İstediğiniz yerde, istediğiniz saatte 1 saat içinde ayağınızdayız sloganı” ile çalışıyoruz. Bir yerin spası, masaj odası olmasa da bizimle çalıştıktan sonra bu ihtiyaçlarını kapatacaklar. Relax Masagge olarak spa hizmetlerimizi, bir yıldız gibi hediye veriyoruz. Çünkü spa, oteller için bir yıldız gibi hizmet sunuyor. Müşteri sayımız, şuan 800’e ulaşmış durumda. 150’ye yakın sabit müşterimiz haftada bir kere yaptığımız faaliyetlerden faydalanıyor. İstanbul’da 22 milyon insan yaşıyor. 1 milyona ulaşmak istiyorum. Paris’te spa konusunda çok iyiyiz. Ayrıca, 2012’de Los Angeles’da “Dünyanın en iyi spa” ödülünü kazandık.“ Şirketimiz 11 dilde konuşuyor, insanlara 11 dilde ulaşıyoruz ve bu işi mobil olarak sunuyoruz. İnsanlar, bize ulaşmak istediklerinde internet sitemizden ve ofislerimizden ulaşabilirler. 7 dilde hizmet veren bir sitemiz mevcut. Sitemiz aracılığıyla Türkiye’deyken Paris’e spa hizmeti gönderebiliyorsunuz. Buradan yapıp Paris ve ya Londra’da bulunan bir yakınınızın evine terapistimiz gidebiliyor. Bu, uzakta bulunan bir sevdiğinize verilen bir hediye oluyor.

Relax Masagge’nin 5 önemli artısı

Relax Massage başarısı, yenilikçi, yaratıcı ve her zaman mükemmele ulaşmayı hedefleyen bakış açısına borçludur. Son olarak, Relax Massage’ın artılarını şu şekilde açıklayabilirim:

  • Hizmette çeşitlilik: Dünya üzerinde 30’dan fazla masaj ve bakım hizmeti,
  • Her biri çok tecrübeli ve kaliteli personeller,
  • Her seansı emsalsiz kılan kişiselleştirilmiş metodlar,
  • Pazar üzerindeki tek 7 gün 24 saat çalışan rezervasyon sistemi ve sipariş anından itibaren bir saat içerisinde hizmet garantisi veren etkili bir organizasyon.
relax-message-2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− iki = iki