Sankurt – BSW AWARDS

Sankurt – BSW AWARDS

SANKURT HAVUZ VE SPA SEKTÖRÜNÜN EN ÖNEMLİ ORGANİZASYONU BSW AWARDS 2015‘TEN ÖDÜLLE DÖNDÜ!

Türkiye’ deki Yüzme havuzu ve SPA sektörünün en köklü firmalarından Sankurt A.Ş., Alman Havuz ve SPA Birliği (BSW)’ nin Berlin’de düzenlediği, “BSW AWARDS 2015” yarışmasında bronz ödül alarak çok önemli bir başarıya imza attı.

bsw

Avrupa’da havuz ve SPA sektörünün en güçlü derneği olan BSW; her yıl Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya, Fransa, Hollanda gibi ülkelerden yaklaşık 400 firmanın katıldığı ve profesyonel bir jüri tarafından değerlendirilen “BSW Awards 2015” – “Yılın En Güzel Havuzu” yarışması düzenliyor. Bu yıl düzenlenen yarışmaya, Bodrum Türkbükü’nde 2015 yılında yapımını gerçekleştirdiği Bella Sombra Otel’in özgün bir tasarıma sahip havuzu ile katılan Sankurt, zorlu rakiplerini geride bırakmayı başararak, otel kategorisinde bronz ödüle hak kazandı.

bsw-1

Sankurt A.Ş., 33 yıllık tecrübesi ile sektörün en köklü ve öncü firmalarından. Konusunda uzman, profesyonel ekibi ile havuz ve spa alanlarının projelendirmesinden başlayarak tasarım, uygulama ve uygulama sonrası destek aşamalarına kadar dünya standartlarında hizmet veriyor. Ülkemizin Türkiye’deki Havuz ve SPA birliği olan UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü)’nin de kurucu üyesi olan Sankurt, Türkiye’de tamamladığı birçok prestijli otel, rezidans ve spor tesisi projelerinin yanı sıra, dünyada da adından söz ettirmeye başladı.

Sankurt, aldığı bu ödülle, ülkemizin en önemli gelir kaynaklarından olan Turizm’in gelişmesi ve Avrupalı tatilcilerin dikkatlerini Türkiye’deki otellere çevirmesine önemli bir katkıda bulunmuş oldu.

bsw-2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç + = dokuz