Pooltec

Pooltec

POOLTEC,

HAVUZ SEKTÖRÜNE İLERİ TEKNOLOJİ 

İLE ÜRETİLMİŞ ÜRÜNLER SUNUYORUZ

pooltec-1

Havuz sektörüne yüksek teknolojiler ile üretilmiş ürünlerin sağlanması ile en yeni ve güvenilir teknolojileri müşterilerine sunmak amacıyla kurulmuştur.

Sektörümüzde havuz uygulama işleri yapan firmalarımızın kaliteli ekipmanlar kullanması gerektiğini düşünüyoruz. Firmalarımızın geçmiş yıllarda yapmış olduğu uygulamaların sorunsuz çalışıyor olması yeni yapacakları işlere daha fazla vakit ayırabilecekleri anlamına gelmektedir. Yapılan tesislerin sorunsuz olarak çalışabilmesi iyi bir dizaynın yanı sıra kaliteli ekipmanların kullanılması ile mümkün olmaktadır. Ucuz ve kalitesi daha düşük ekipmanlar uzun vadede kullanıcıya hem para hem de prestij kaybettirecektir.

Şirket olarak ana prensibimiz; kalitesini dünya ölçeğinde ispat etmiş firmaların ürünlerini optimum fiyatlara müşterilerimize sunmaktır. Bu doğrultuda ürünlerini müşterilerimize sunduğumuz bazı firmaları tanıtmak istiyoruz.

HAYWARD POOL (ABD)

Bu ürünler müşterilerimizin kurdukları tesislerin kalitesini daha yüksek seviyelere taşıyor. Dünyada havuz ürünleri sektörüne öncülük yapan HAYWARD markasının kalite ve güvenilirliğinin sektörümüzce iyi bilindiğini düşünüyoruz.  Filtrasyon sistemleri, havuz ısıtma ekipmanları, tuz ile dezenfeksiyon cihazları, temizleme robotları gibi birçok alanda öncülük yapmaktadır. Patentli led aydınlatma teknolojileri dünya havuz sektöründe yaygın olarak tercih edilmektedir.

IBERSPA-AQUAVIASPA (İSPANYA)

Avrupa’nın en büyük SPA üreticisi olan IBERSPA firmasının ürünlerini oldukça cazip fiyatlarla nihai kullanıcıya ulaştırıyoruz. AQUAVIASPA markasıyla satışa sunulan ürünler arasında; ev tipi spa’lar, ticari kullanım için spa’lar, yüzme ve dinlenme için spa’lar bulunmaktadır.

PRAHER(AVUSTURYA)

Vana grupları ile boru ve ek parçaları alanında havuz sektörümüzce kabul gören bu firmanın ürünlerini stoklarımızda bulabilirsiniz. Çok yollu vanalar, otomatik vanalar, kelebek ve küresel vanalar, aktüatörlü vanalar daha yüzlerce çeşidi olan havuz ürünlerini üreten firma Avusturya menşeili.

POOLBIKING BARCELONA (İSPANYA)

Farklı bir wellness deneyimi yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için havuz bisikletlerini müşterilerimize sunuyoruz. Günümüz mevcut yaşam şekli tüm motor sistemimizin fonksiyonlarını değiştiriyor. POOLBIKING, yanlış hareket alışkanlıklarından kaynaklanan, kalp damar hastalıklarına ve günlük hayatta oluşan kas dengesizliğine karşı mükemmel bir alet. Kalori tüketimi 800 cal/saat’den yüksek. Suyun kaldırma kuvveti vücut ağırlığını hissettirmediğinden duruş (postural) rahatsızlıklarının tedavisinde çok faydalı olduğu biliniyor. Havuzda ve denizde de kullanılabilen birçok modeli mevcut.

SITINPOOL (FRANSA)

İnanılmaz şekilde su yüzeyinde kalan, kullanıcının su içerisindeki hareketleri ile uyumlu ve ergonomik tek havuz koltuğu. Ürün hem su içinde hem teraslarda kullanılabiliyor. Çeşitli renklerdeki çıkarılabilir ve yıkanabilir polyester örtüsü UV ışınlarına dayanıklı. Havuzunuzun vazgeçilmezi olan koltukların genişliği 110 cm, boyu 120 cm, yüksekliği ise 60 cm.

WATERAIR (FRANSA)

Firma 43 yıllık deneyime sahip ve 35 ülkede faaliyet gösteriyor. Bu güne kadar 95.000’den fazla havuz uygulaması gerçekleştirmişlerdir. Havuzlar çelik panellerden oluşuyor. Patentli bir teknoloji ve bu teknoloji ile 200.000’den fazla havuz varyasyonu yapmak mümkün. 90 farklı havuz modeli ile hayalinizdeki havuza kolayca sahip olabiliyorsunuz.

CRM (İSPANYA)

CRM Solar Duşlar ile güneş enerjisinden faydalanılarak 30L, 40L ve 60L kapasitelerde sıcak su üretilebilmektedir. Güneş kollektörü sayesinde duş suyu 60°C’ye kadar ısıtılabiliyor. Gün boyunca kullanılabilmesinin yanında, diğer solar duşların aksine az güneşli veya kapalı günlerde de kullanılabiliyor ve suyu sürekli olarak yenilenebiliyor olmasıdır. Ürünlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.pooltec.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört + altı =