Polin Su Kaydırakları

Polin Su Kaydırakları

Polin’in iki ürünü Amsterdam’dan ödülle döndü!

 

Polin imzalı “King Cobra” ve “Super Combo” su kaydırakları, Amsterdam’da düzenlenen ödül töreninde “Avrupa’nın En İyi Su Kaydırağı” ödülleri ile onurlandırıldılar.

 

Polin, bu yıl üçüncüsü düzenlenen “European Star Awards” ödüllerinde iki su kaydırağı ile ödüle layık görüldü. Firmanın “King Cobra” isimli su kaydırağı 2012 ve 2013 yıllarında, “Avrupa’nın En İyi Su Kaydırakları” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olmuştu.

Teknoloji, inovasyon ve kalite konularında asla ödün vermeyen Polin, aynı ödüle 3. kez layık görülmenin gururunu yaşıyor.

Avrupa’nın en büyük eğlence parkı zincirlerinden Aspro Grubu’na ait, Fransa’da kurulu bulunan Aqualand Frejus Su Parkı’nda yer alan “King Cobra” ödülün sahibi oldu. Türkiye’de İzmir Selçuk’ta Aquafantasy Aquapark’ta kurulu
“Super Combo” su kaydırağının da bu önemli ödüle layık görülmesi güzel bir sürpriz oldu. Alman Kirmes&Park Revenue dergisinin, uluslararası sektör uzmanlarından oluşan bağımsız bir jürinin değerlendirmesiyle verdiği ödüllerin amacı, Avrupa’daki parklarda cesur ve ezber bozan, yenilikçi ürünlerin tanınmasını sağlamak.

Bu kapsamda, geçtiğimiz 23 Eylül’de, Amsterdam’da, sektörün en büyük fuarlarından Euro Attractions Show ile eş zamanlı olarak düzenlendi ödül töreni. “Eğlence Parkı ve Atraksiyonları” alanında, Avrupa’nın en dikkat çeken ürünlerine 11 farklı kategoride ödül verildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört − üç =