Polin “Racer Twin Turbolance” Kaydırağı

Polin “Racer Twin Turbolance” Kaydırağı

Polin’in ilk “Racer Twin Turbolance” kaydıragı ispanya’da kuruldu!

Polin ilk “Racer Twin Turbolance” kaydırağının kurulumunu İspanya’daki Aqualand Maspalomas su parkında gerçekleştirildi.

İspanya’daki Aqualand Maspalomas su parkı ikinci yıl sezonunu Polin’in kurulumunu gercekleştirdiği Avrupa’nın en büyük kaydıraklarından biri olan Racer Twin Turbolance ile açtı. Kanarya Adaları’nın güney kesiminde, Las Palmas bölgesinde yer alan park, Aqualand su parkızincirinin bir halkası olarak Fransa, İspanya, Portekiz, Finlandiya ve İsvicre gibi ülkelerdeki Avrupa’nın 20 farklı noktasında faaliyet gösteren Aspro Group’a bağlı olarak faaliyet gösteriyor.

‘’Racer Twin Turbolance’’ iki dairesel tüp kaydıraktan oluşuyor ve her bir tüpte bir ziyaretçiye bu inovatif tasarım ile muhteşem bir heyacan yaşatıyor. Polin’in “Doğal Işık Efekti”teknolojisi sayesinde kaydırak hem kayanlar için hem de izleyenler için çok güzel bir görüntü sağlıyor. Güneş ışığının kaydıraklardaki şeffaf şeritlerden içeri akan yansıması ile benzersiz bir heyecan kombine edilmiş oluyor. Kaydıraklarda aynı zamanda Polin’in tüm kaydıraklarında var olan RTM (Resin Kapalı Kalıp Üretimi) teknolojisi ile parlaklık ve sağlamlık en üst seviyede tutuluyor. Aynı anda 2’şer kişilik 2 botla kayılabilen kaydırak yüksek kapasiteli bir kaydırak olarak karşımıza çıkıyor.

Tamamıyla kapalı ya da açık, yarı açık ya da yarı kapalı, havuz çıkışlı ya da kuru çıkış, tek ya da ikili kayabilme opsiyonları ve “Doğal Işık Efekti”,“RTM (Resin Kapalı Kalıp)” teknolojileri ile ‘’Racer Twin Turbolance’’ Polin’in Avrupa’daki son yıldızlarından biri olarak Kanarya Adaları’nda muhteşem bir deneyim sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


altı − bir =