Polin “H2O AQUAPARK”

Polin “H2O AQUAPARK”

Polin imzalı kaydıraklar Rusya’daki su parkına ödül getirdi!

Tamamı Polin imzası taşıyan su kaydırakları ile Rusya’daki H2O Aquapark “Golden Pony” ödülü alırken aynı zamanda ziyaretçi akınına uğruyor.

Açılışından henüz bir yıl geçmeden Rusya’nın en prestijli eğlence merkezlerinden biri haline gelen Rostov’daki H2O Kapalı Su Parkı, bölgede yaşayanların ve turistlerin akınına uğrarken, eğlence sektörünün önemli ödüllerinden “Golden Pony”e de layık görüldü. Geçtiğimiz mart ayında Moskova’da gerçekleşen RAAPA fuarında lanse edilen ödülün sürpriz olmadığını belirten Polin Su Parkları Rusya Ofisi Genel Müdürü Selim Doğuoğlu, açıldığı günden bu yana parkın çok popüler olduğunun altını çiziyor. Doğuoğlu, Rusya’da su parklarına giderek artan bir ilgi olduğunu ve H20 Aquapark’ın da bu sektör içinde kaydırakları ile öne çıktığını söyledi.
Rusya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden olan Horizon Megacenter’ın bir parçası olarak 2013 yılının Haziran ayında açılan H2O Aquapark, 5 ay gibi kısa bir sürede inşa edildi.

Polin_Rusya_H2O_Aquapark1

TEKNOLOJİ VE KUSURSUZ TASARIM BİR ARADA

Parkın tasarımından kurulumuna kadar geçen süreci çok başarılı bir şekilde yönetmeyi bölgede bulunan ofisi sayesinde başaran Polin, yıllardır kullandığı “RTM” üretim teknolojisi sayesinde kaydıraklarında elde ettiği mükemmel parlak görüntüyü, yine patentli teknolojisi “Doğal Işık Efekti” ve “Özel Desen Efektleriyle” birleştirerek parkın ziyaretçilerine muhteşem bir deneyim yaşamalarını sağladı.

7’DEN 77’YE SINIRSIZ EĞLENCE SUNUYOR

H2O Aquapark içinde çocuk havuzları, yüksek kapasiteli dalga havuzları, su ve hava masajı yapan SPA havuzları yanında Multislide, Kamikaze, Freefall, Magic Hole, Turbo Tunnel Slide, Space Hole, Black Hole, Black Hole ve Flying Boats Kombinasyonu, Tunnel Body Slide, Giant Body Slide, Tsunami gibi su kaydırakları ile korsan temalı interaktif su oyun grupları gibi her yaşa hitap eden atraksiyonlar bulunuyor. Park icinde gercekleştirilen etkinlikler ile ziyaretçilere farklı eğlenceler de sunuluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− iki = bir