Polin’ e Yeni Logo

Polin’ e Yeni Logo

POLİN’E YENİ LOGO

 

93 ülkede, 2500 su parkı projesi bulunan Polin, yeni yüzüyle müşterilerinin karşısına çıktı. Su kaydıraklarında dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip olan firma, kullandığı teknoloji ile alışılmış standartları yok ediyor.

 

Polin-yeni-logo-1

Polin’i kurulduğu günden bugüne taşıyan logonun formu yenilendi. “Heyecanımıza ilham veren su parklarımızın kuş bakışı görünüşü, yeni logomuza da esin kaynağı oldu. Tüm dünyaca bilinen ismimizle ‘Polin Waterparks’ın baş harflerine de logomuzda yer verdik. Aslında değişen pek bir şey yok. Kurucularımızın tutkusu, yola koyulduğumuz ilk günün heyecanı, kusursuzluğa bağımlılık ve deneyimler yaratma arzusu. Hepsi aynı. Logomuzdaki minik dokunuş dışında.

Yazarak anlatmak bize hiç yeterli gelmiyor. Kaydıraklarımızın tasarımında, mühendisliğinde ve üretiminde kusursuzluktan başka kriter kabul etmiyoruz. Kalite ve inovasyon kelimelerinin herkesin dilinde olduğu ve bir lütufmuş gibi sunulduğu günümüz dünyasında biz, kaliteyi ve inovasyonu yaptığımız her işin temeline inşa ediyoruz. Ve sözleri bir kenara bırakıp sizi ancak deneyimleyebileceğiniz bir yolculuğa davet ediyoruz.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört + = beş