Piscine SPLASH 2015

Piscine SPLASH 2015

Piscine SPLASH!
Asya’ya yeni fuar özellikleri geliyor…

 

Dünyanın önde gelen havuz ve SPA bayi ile tedarikçileri, 20-21 Mayıs 2015 tarihlerinde Singapur’daki Marina Bay Sands’te buluşarak endüstrideki son yenilikleri vitrine çıkarıp 1500’ün üzerinde ziyaretçiye ürün ve hizmetlerini sunacaklar.

Pentair, Fluidra Singapore, Procopi, Australian Innovative Systems, Haywards Industries, Maytronics, Teamhorner ve Waterco Limited gibi piyasa liderleri de dâhil olmak üzere 13 ülkeden 60’ın üzerinde şirket fuara katılacak.

Ziyaretçilerin sergide günlerini nasıl geçireceğine yardımcı olmak üzere web sitesine eklenen yeni bir özellik sayesinde, alıcılar sergiciler arasındaki rotalarını planlayarak kusursuz bir ziyaretçi deneyimi yaşayabilecekler.

Organizatörler yüz yüze görüşmelerden en iyi verimi almayı ve hem ziyaretçiler hem de sergiciler için iş fırsatlarını artırmayı sağlayacak yeni özelliğin tanıtımını yaptı. Yeni “Hızlı İş Görüşmeleri”, etkinlik sırasında ağ kurmayı kolaylaştırıp sergicileri hedef alıcı kitlesiyle buluşturarak satışları artırma hedefiyle karar alma sürecini kısaltıyor.

GL etkinliklerinde Archi-Europe Group işbirliğiyle organize edilen “2014 Havuz Vizyonu Ödülü” kazananları da açıklanacak. Dünya çapında pek çok ülkeden yüzme havuzu projeleri seçilip teknik ve estetik bakımlardan değerlendiriliyor. Asya seçiminde şu üç kategorinin her biri için birer kazanan olacak: Özel Havuzlar, Umumi Havuzlar ya da Otel Havuzları ve SPA’lar. Her kategoride ikişer proje sunulacak ve kazananlar fuar sırasında açıklanacak.

Piscine SPLASH! Asya’nın Singapur, Malezya, Endonezya, Hindistan, Vietnam, Tayland, Sri Lanka, Filipinler, Hong Kong, Avustralya, Kamboçya, Myanmar ve Bangladeş de dâhil olmak üzere 30’dan fazla ülkeden alıcıyı çekmesi bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş + = ondört