Piscine Middle East

Piscine Middle East

DÜNYANIN ÖNCÜ HAVUZ ve SPA
ETKİNLİĞİ DUBAI’YE GELİYOR! – Piscine Middle East

Piscine Global Lyon organizatörü ve dmg Events’in ortağı GL Events Exhibitions, 17-19 Eylül 2016 tarihinde Dubai Dünya Ticaret Merkezine Piscine Middle East’i getiriyor.

Yeni JV’nin duyurulması ve Global Wellness Enstitüsü’nün UAE’yi Orta Doğu ve Akrifa’nın “en iyi spa merkezi” ilan etmesi aynı zamanda gerçekleşti ve Euromonitor International raporuna göre UAE spa gelirleri 2019 yılında 495 milyon dolara ulaşırken, 2017 yılı turizm öngörüsü ile rakamlar iki katına çıktı.

Tatil şovları da organize eden “dmg events hospitality portfolio” grup etkinlik direktörü Christine Davidson; “UAE Otelleri ve eğlence atraksiyonları dünyanın en etkileyici lüks havuz ve spa tekliflerini sunuyor. Tüm bölgede bulunan birçok otel, spor salonu, turistik atraksiyonlar, konutlar ve diğer girişimlerde havuz ve spa tesislerine karşı büyük bir talep var.” diyor.

Davidson şöyle devam ediyor; “Sunumlarımızı eylül ayında artırmaya devam edeceğiz. Sauna, fitness, spor, eğlence, macera, dış mekân mobilya tasarımı ve ışıklandırma gibi önerilerimizi insanların beğenisine sunduğumuz tatil şovumuzun hemen yanında yer alacak olan havuz ve spa etkinliğimizi de sunumlarımıza dahil etmekten mutluluk duyuyoruz.”

GL Events Exhibitions’da Piscine Yurtdışı Havuz İhracat Ağı müdürü olan Noémi Petit şöyle diyor: “Dubai pazarına girmekten, dmg event’in Orta Doğu ve Asya bilgisi doğrultusunda global havuz ve spa endüstrisine uzmanlığımızı katmaktan dolayı heyecan içindeyiz. Piscine Orta Doğu, sadece yerel/uluslararası havuz ve spa tasarımcıları ile inşaat ve renovasyon tedarikçileri için değil, aynı zamanda havuz profesyonelleri için de çeşitli etkinliklerin yer alacağı özel bir şov olacak.”

2016 Dubai tatil şovlarıyla eş zamanlı olarak sunumu yapılacak olan jakuzilerin, havuz aydınlatmalarının, döşemelerinin ve çok daha fazlasının yer aldığı bölgenin tek havuz ve spa ürünleri ve aksesuarları vitrinini Piscine Orta Doğu’da mutlaka ziyaret edin. Sergileme koşulları ve katılım konularında daha fazla bilgi için: www.piscine-middleeast.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz − dört =