“Phnix-Djes” Isı Pompası

“Phnix-Djes” Isı Pompası

ISI POMPALARINDA YENİ MARKA

Doğal Jeotermal Enerji şirketi, ısı pompaları konusunda Türkiye ve KKTC pazarına yeni bir marka daha sokuyor.

2014 yılında Doğal Jeotermal Enerji firması yetkilileri ile Çin’in 3. büyük üreticisi olan Phnix firması bir araya geldiler. Türkiye, KKTC ve 21 ülkede “Exclusive Distribütörlük” anlaşmasını imzaladılar. İki markanın birleşiminden ortaya çıkan Phnix-Djes ısı pompası markasını Aralık 2014 tarihinde Türkiye ve KKTC pazarına sundular. Anlaşma, Çin’de Phnix firmasının genel merkezinde yapılan törenle karşılıklı imzalandı. Akabilinde Türkiye’de, Byotel Kozyatağın’da, 100’e yakın yetkili bayii ile bir günlük eğitim ve lansman toplantısı yapılarak Phnix-Djes markasının ürünleri tanıtıldı.

Phnix-Djes ürünlerinin tanıtımında ön plana çıkan birçok ürün dikkat çekti. Bunların içinde en önemlilerinden biri, havuz ısıtması ve soğutması için kullanılan hava kaynaklı havuz ısı pompaları. En küçük çaptan, en büyük 100 kW’a kadar olup, kaskad yapılarak olimpik havuzlara da hizmet verebilen bu ürünler, yine daha önce Türkiye pazarına sokulmuş Gullberg&Jansson havuz ısı pompaları ile birlikte pazardaki payını daha çok büyütecek gibi görünüyor.

Doğal Jeotermal Enerji kurucu ortağı ve yetkililerinden H. Emin Ergüven, 2015 yılında ısı pompaları sektöründe 4 ayrı markanın yanı sıra yeni getirdikleri Phnix-Djes markasıyla da yer alacaklarını ve pazardaki paylarını daha çok artıracaklarını ifade etti. “Sloganımız her zaman ‘Doğal bir hayat için doğru enerjiyi seçin!’” Phnix artık Türkiye ve KKTC’de!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ iki = altı