Orbita Aquapark yine Polin’i seçti

Orbita Aquapark yine Polin’i seçti

Ukrayna Koblevo’da 2011 yılında 4 hektar açık alan üzerine kurulan Orbita Aquapark, mevcut su parkını genişletirken daha önce de olduğu gibi yine Polin’i seçti.

Park sahipleri, parkın ilk senesindeki popülaritesinden o kadar memnun kaldılar ki yeniden parkın ilk kaydıraklarını tedarik eden Polin ile görüşüp yeni kaydıraklar ve interaktif su oyun gurubu eklemeye karar verdi. Su parkına ekledikleri yeni alan, yaz mevsiminde hizmete açıldı. Yeni eklenen kaydıraklar ile birlikte parkın toplam alanı 12 hektar oldu.

2011 yılında Polin tarafından Orbita Suparkına tedarik edilen kaydıraklar, WaveSlide, Space Hole, Rafting Slide, Multislide, Black Hole ve çocuk kaydırakları oldu.

Orbita-aquapark-yine-polini-seçti-1

Tesise bu yıl eklenen Polin kaydırakları:

LoopingRocket: LoopingRocket, roket formunda kaydırağa özel giriş teknolojisiyle fark yaratan hızlı ve yüksek adrenalinli bir kaydıraktır. Bugüne kadar yaşadığınız en hızlı düşüş heyecanını sağlıyor. Bu kaydırak, Magic Shine ve Magic Shine’nin şeffaf renkleri ile sunuluyor.

Cennet Adası Su Oyun Gurubu: Polin’in temalı su oyun alanlarından biri olan Cennet Adası daha keyifli bir su oyunu deneyimi için tasarlanmıştır. Konuklar, sadece onlara sunulan ile yetinmeyecek, kendi eğlencelerini kendileri yaratacaklar. Cennet Adası Su kaydırakları, vanalar, fıskiyeler, dekoratif aksesuarlarıyla küçük misafirlere unutulmaz bir deneyim sunmak için harika bir fırsat yaratıyor.

Orbita-aquapark-yine-polini-seçti-4

Black Hole: Kendisine özgü ve inanılmaz bir kayış zevki yaşatan bu kapalı/karanlık kaydırak, kesinlikle en popüler
kaydıraklardan bir tanesidir. Bu kaydırağa ait Doğal Işık Efektleri kaydırağın içindeki suyla harika bir görsel uyum gösterirken, yüksek hızla kayanlara unutulmaz bir görsel şölen sunmaktadır.

Rafting Slide ve Wide Rafting Slide: Rafting Slideve Wide Rafting Slidesize unutulmaz bir tecrübe yaşatacak açık su kaydıraklarındandır. Her virajda yeni bir heyecan tadabileceğiniz bu kaydıraklarda, arkadaşlarınızla, çocuğunuzla ve eşinizle birlikte kaymanın zevkini keşfedebiliyorsunuz. Tsunami veya Space Hole gibi kaydırakları çok heyecanlı bulan, Black Hole gibi kapalı olanlardan çekinenler için güzel bir alternatiftir. Rafting Slideve Wide Rafting Slide kaydırakları, kendisi ile uyumlu kesiti sayesinde Black Hole Kaydırağı ile beraber kullanılıp tek bir kaydırak da (kombine kaydırak) yapılabilir. Böylece iki kaydırağın özelliklerini tek bir kaydırakta toplayabiliyorsunuz.

Orbita-aquapark-yine-polini-seçti-2
Çocuk Oyun Alanı: Polin’in birbirinden eğlenceli çocuk kaydırakları, duş ve fıskiyeleri ile donatılmış bu alan, minikleriniz için vazgeçilmez bir eğlence alanı olacaktır.

Orbita-aquapark-yine-polini-seçti-3

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ beş = oniki