Lovibond Türkiye

Lovibond Türkiye

RANK LOVIBOND TÜRKİYE

Lovibond Water Testing, Tintometer Group, Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olan RANK Teknoloji Ltd., 130 yıllık Lovibond tecrübesini Türkiye’nin her köşesinde yaygın hizmet ağı, hızlı, kusursuz ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak üstün başarısı ile yerine getirmektedir. Lovibond ürün ailesine yeni eklenen tüm modeller, dünya pazarında olduğu gibi aynı anda Türkiye pazarında da lansmanı yapılmakta olup yeni jenerasyon ekipmanlar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Lovibond Su Analiz Sistemleri, kullanıcılarına en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için ürün gruplarını sektörel olarak çalışıyor. Bu sayede de her sektörün gerçek ihtiyaçları tespit edilerek çözüm sunuluyor.

Sektörel çalışma alanları içinde içme ve kullanım suyu, atıksu, endüstriyel sular, proses suları, yüzme havuzları, gemi sanayiine özel test kitleri ve su mikrobiyolojisi var. Su analizlerinde ihtiyaç duyulan birçok parametreyi içeren geniş ürün yelpazesi ile saha ve laboratuvar uygulamalarında kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek özelliğe sahip olan Lovibond ürünleri kullanıcı dostu özelliği ile beğeni kazanmış olup uzun süredir güvenle kullanılıyor. Lovibond ürün ailesi içinde Su Analizlerine yönelik olarak öne çıkan modellere göz atacak olursak aşağıda ana başlıklar halinde verilen modeller dikkat çekiyor. Daha detaylı bilgiyi uzman Rank Teknoloji Ltd. ekibinden alabilirsiniz.

Lovibond-Turkiye-2

Lovibond-Turkiye-1

 

Lovibond MD100 ve MD200 Fotometre Grubu; Lovibond ailesinin taşınabilir özellikte olan ve saha uygulamalarında en çok tercih edilen fotometre serileridir. Ergonomik tasarıma sahip olan MD100 ve MD200 Fotometre modelleri; küçük, hafif, pratik, güvenilir ve anında sonuç alınabilen hızlı testler için üretilmiştir. “OTZ Once Time Zeroing” özelliği ile yapılan testlerde zaman kazanmak amacıyla sadece bir kez sıfırlama ile peş peşe testler yapılabilmekte olup zaman tasarrufu sağlamaktadır. Işık kaynağı olarak uzun ömürlü ve yüksek kalitede LED filtreler kullanılmıştır. Kalibrasyon ve yazılım tabanı özelliği bulunan MD100 ve MD200 Fotometre modelleri aynı zamanda opsiyonel olarak infrared bağlantısı ile yapılan test sonuçlarını bilgisayar ortamına aktarabilmektedir. Tüm Lovibond fotometrelerde olduğu gibi MD100 ve MD 200 fotometre modelleri %100 Alman üretimi olmakla birlikte kullanıcı dostu ve kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır.

Lovibond MD600 ve MD610 Fotometre Grubu; Maxi Direct serisi ile başlayarak büyük başarı sağlayan çok parametreli taşınabilir özellikte olan fotometre modelinde, güncellenmiş olarak 120 parametrenin üzerinde test yapabilme özelliği bulunmaktadır. Lovibond MD600 ve MD610 Bluetooth* fotometre modelleri, Lovibond’un yeni jenerasyon tüm modellerinde olduğu gibi ergonomik tasarımı ve fonksiyonel özelliği, yazılım tabanlı ayarlamaları ve kalibrasyon özelliği ile gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla pazara sunulmuştur. Lovibond MD600 ve MD610 Bluetooth* fotometreleri, içme ve kullanım suyu, atık su, endüstriyel sular, yüzme havuzlarında istenen tüm analizleri yapabilmektedir.

*MD610 Bluetooth modeli, lansmanı yeni yapılmış olup Bluetooth sertifikasyonu olan ülkelerde kullanıma çıkmıştır.

Lovibond PM600, PM620 ve PM630 Fotometre Grubu; MD100, MD200, MD600 ve MD610 Bluetooth modellerinin arasına gelen seride, küçük kardeşleri ve büyük abileri gibi çok parametreli taşınabilir özellikte fotometre modelleridir. Ortalama 14 ile 35 parametre aralığında test yapabilme özelliği bulunan Lovibond PM600/PM620/PM 630 Bluetooth* fotometre modelleri ile içme ve kullanım suyu, yüzme havuz suyu analizleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

*PM630 Bluetooth modeli, lansmanı yeni yapılmış olup Bluetooth sertifikasyonu olan ülkelerde kullanıma çıkmıştır.

Lovibond Scuba II Elektronik Pool Tester; Ödüle doymayan ve üretimi yapılıp pazara çıktığı ilk günden itibaren özellikle küçük kapasiteli yüzme havuzlarında elektronik okuma yapabilen bol ödüllü modelidir. Scuba II, standard olarak üzerinde bulunan 4 ana parametre analiz özelliği ile tüm kullanıcılarının beğenisini kazanmış ve popüleritesini artırarak devam ettirerek çok satanlar arasındaki yerini yukarı taşımaktadır.

Lovibond SD 300pH & SD 320Con; Elektrokimya konusunda lansmanı yapılan SD 300pH, SD 320Con modelleri, saha ve masaüstü uygulamalarında pH, redox, sıcaklık ve iletkenlik, TDS ve tuzluluk oranlarını ölçebilmektedir. Yeni jenerasyon modellerde pazarda bulunan alternatiflerine göre saha için üretilmiş sağlam gövde yapısı, yazılım tabanlı ve kalibrasyon özelliklerinin yanı sıra fiyat avantajı ile öne çıkmaktadır.

Lovibond-Turkiye-3Lovibond TC Serisi İnkübatörler; 2014 yılında ET serisi inkübatör modellerinin yerine gelen, yeni seri ile her zamanki gibi doğa dostu olarak farklı kapasitelerde pazara sunulmuştur. TC 135, TC175, TC255, TC445, TC140-G ve TC256-G modelleri ile farklı kapasitelerde olup kullanıcılarının hizmetindedir.

Lovibond BD600 Respirometrik BOD Sistemi; Atıksularda biyokimyasal oksijen ihtiyacı (BOI) analizinde kullanılan ve Atıksu Arıtma tesislerinin vazgeçilmez modeli olan Lovibond BOD Oxi Direct yerine gelen BD600 modeli; 6 ve 12 okuyucu sensörü ile 2 farklı modelde pazardaki liderliğini devam ettirmektedir. Lovibond BOD modellerinde doğrudan numune seçimi, BOD değerlerinin mg/l cinsinden dijital ekranda okunması, 1 ile 28 gün arasında kullanıcı tarafından seçilebilen ölçüm süresi, otomatik olarak BOD değerlerini depolaması, cıvasız özelliği ile doğa dostudur. BD 600 BOD modelinde, BOI ölçümü için gerekli olan tüm aparatları ile karıştırma çubuklarının otomatik merkezlendiği indüktif karıştırma istemi ve USB arayüzü gibi önemli ve kullanışlı özelliklere sahiptir.

Lovibond TC 210 IR Turbidimetre; Su ve Atıksuların bulanıklık testlerinde kullanılmakta olan Turbidimetre modeli, Lovibond ailesinin içinde yer alan diğer Turbidimetre modellerinin en ciddi rakiplerinden biri olma yolundadır. Sulardaki bulanıklık testlerinde farklı modelleri ile pazarda bulunan Lovibond, 2014 yılında pazara sunduğu yeni modeli olan TC 210 IR modeli ile ölçüm hassasiyeti yüksek, ergonomik tasarım, küçük, hafif, pratik ve aynı zamanda ekonomik fiyatı ile dikkati çekmektedir.

Lovibond BT Test Tabletleri; Lovibond 130 yıllık tecrübesi ile kullanıcılarına sunduğu BT tabletlerinde sektöre her zaman olduğu gibi liderlik etmeye devam etmektedir. Dünya pazarında olduğu gibi Türkiye pazarında da güvenilir sonuçları ve Alman teknolojisinin kullandığı, uzun raf ömrü ile tercih edilen Lovibond test tabletleri, Lovibond BT teknolojisi ile raf ömürleri 10 yıla çıkarılmıştır. Yapılan kimyasal testlerde tabletlerin üzerinde bulunan son kullanım tarihleri çok önemlidir. Bu nedenle kullanıcıların kullandıkları markaya ait test kitlerinde son kullanım tarihlerine dikkat etmeleri gerektiğini her zaman hatırlatmayı görev olarak bilmekteyiz. Raf ömrünü tamamlamış veya yanlış tabletlerle yapılan test sonuçlarında hatalı test sonucu alınacağı kesinlikle unutmamalıdırlar.

Lovibond-Turkiye-4

Lovibond Türkiye yenilikleri hakkında bilgi almak için Rank Lovibond Türkiye sosyal medya sayfalarını takip edebilir, satış, servis ve destek hizmetleri için resmi web sayfasından daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.  www.rank.com.tr

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× yedi = yedi