Lovibond Türkiye

Lovibond Türkiye

LOVİBOND® TÜRKİYE
POOL EXPO 2016 FUARI’NDA ZİYARETÇİLERİ İÇİN HAZIR

04 – 07 Mayıs tarihleri arasında kapılarını açacak olan Pool Expo Fuarı’na, Havuz ve Spa sektörü ile ilgilenen herkesin büyük ilgi göstereceğine inanıyoruz. Mayıs ayında düzenlenen bu fuarda Rank Teknoloji ziyaretçilerini Lovibond® Türkiye standında ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaktır.

lovibondLovibond® Türkiye Distribütörü Rank Teknoloji Ltd., 130 yıllık tecrübesini Türkiye genelinde üstün başarı ile sunarak, müşteri memnuniyeti ve sürekliliği ilkesi ile hizmet vermektedir.

Köklü bir geçmişe sahip olan Lovibond®, geniş organizasyon yapısı ve tecrübeye sahip Rank Teknoloji ile 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye pazarında faaliyet göstermekte olup, her geçen yıl daha büyük başarılara ve projelere imza atarak pazarda büyümeye devam ediyor.

Su analizleri sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Rank Lovibond®; yüzme havuzu, içme ve kullanım suyu, atıksu, yüzey ve yer altı sularından kazan sularına, ısıtma ve soğutma sistemlerinden su mikrobiyolojisine kadar test yapabilme imkânı veren; hızlı, pratik, güvenilir hassas analiz ekipmanları ve reaktifleri ile yenilikçi ürünler sunmaktadır.

lovibond-1
Lovibond®, tek parametreli modelinden başlayıp, 200’ün üzerinde ölçüm yapabilen fotometre ve spektrofotometre modellerine, 400 farklı test diski ile geniş ölçüm yelpazesine sahip olan komparatör modellerinden, el tipi pH, iletkenlik, çözünmüş oksijen metrelerine ve taşınabilir laboratuvar cihazlarına kadar Rank Teknoloji güvencesi ile Türkiye pazarında tercih edilen marka olmaya devam etmektedir. Rank Teknoloji olarak kullanıcılarımızın ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurmak, faaliyet gösterdiğimiz her alanda; tasarım sürecinden, kullanım sürecine kadar tüm aşamalarda en iyisini gerçekleştirmek vizyonumuz haline gelmiştir. Hizmet kalitemizi ve profesyonelliğimizi daha ileriye taşımak ve kaliteden ödün vermemek arzusu ile (TÜRKAK) Türk Akreditasyon Kurumu tarafından onaylı ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile çalışmaktayız.

Hangi sektörde faaliyet gösteriliyor olursa olsun, kullanılan su’yun tabii olduğu yönetmeliklere göre uygun olup olmadığının düzenli olarak test edilmesi gerekmektedir. Bu testler, yaşam kaynağımız olan su’ların insan ve çevre sağlığına zarar vermesini engelleyerek bizlere yaşanabilir daha güzel bir dünya sunmaktadır.

İnsan hayatı ve doğa için suyun değeri paha biçilemez. Bizim işimiz de su’yun her değerini iyi bilmektedir.  www.rank.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


yedi − = sıfır