King Cobra

King Cobra

KING COBRA SU KAYDIRAĞI 4. KEZ AVRUPA’NIN EN İYİSİ

Polin, Alman Kirmes&Park Revue dergisi tarafından bu yıl İsveç’te düzenlenen “European Star” ödül töreninde “King Cobra” su kaydırağıyla Avrupa’nın en iyi su kaydırağı ödülüne bir kez daha layık görüldü.

King-Cobra-Polin-1

Polin Waterparks, bu yıl dördüncüsü İsveç Liseberg’te düzenlenen, uluslararası sektör uzmanlarından oluşan bağımsız jüri üyelerinin kararlarıyla Avrupa’nın en iyilerinin belirlendiği European Star ödül töreninden 7 ödülle birden ayrıldı.

Polin imzalı King Cobra su kaydırağı; 2012, 2013 ve 2014 yıllarında da Avrupa’nın en iyi su kaydırakları kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olmuştu. Teknoloji, inovasyon ve kalitede sektöründe öncü olan Polin, bu sene de Avrupa’nın en büyük eğlence parkı zincirlerinden olan Aspro Grubu’na ait, Fransa’da bulunan Aqualand Frejus Su Parkı’nda yer alan King Cobra ile bu ödüle 4. kez layık görüldü. Bu birinciliğin dışında farklı kategorilerde 6 ödüle daha layık görülen Polin, su kaydırakları sektöründeki tartışmasız başarısını uluslararası arenada bir kez daha kanıtlamış oldu. İzmir’deki Aqua Fantasy Avrupa’nın en iyi su parkı kategorisinde 3. olurken, bu parktaki Super Combo Avrupa’nın en iyi 7. su kaydırağı seçildi. Avrupa’nın en iyi su parkları kategorisinde Hırvatistan’da kurulu Istralandia 5., Antalya’da bulunan Riviera Aquapark 10. oldu. Antalya Rixos Premium Tekirova’da kurulmuş olan Surf Safari ise Avrupa’nın en iyi 5. su kaydırağı ve Avrupa’nın en iyi yeni 10. atraksiyonu seçildi.

Dünyanın dört bir yanında tamamladıkları 2500 su parkı projesiyle su kaydırakları sektöründe söz sahibi olduklarını belirten Polin Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş, ödülleri kendini su parkı sektörüne adamış olan tüm çalışanları adına kabul ettiğini belirtti.

Cesur, ezber bozan ve yenilikçi projelerin onurlandırıldığı ödül töreninden 7 ödülle birden ayrılan Polin, her kıtada gerçekleştirmiş olduğu başarılı projelerle tüm dünyada adından söz ettirmeye ve güçlü marka algısını duyurmaya devam ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç × = oniki