Jakuzi Keyfi

Jakuzi Keyfi

KARLAR İÇİNDE JAKUZİ KEYFİ

Coyote Spas markası ise Arctic Spas ile aynı temel tasarıma, enerji verimliliğine ve düşük bakım maliyetlerine sahip olmasına karşın; daha küçük ebatlarda, daha az renk ve yüksek teknoloji seçeneği ile üretildikleri için daha ucuza üretiliyorlar. Bu nedenle de Arctic Spas’a oranla daha ucuza satın alınabiliyorlar.

jakuzi-keyfi

Arctic Spas® marka jakuziler dünyanın en sert iklimlerine göre tasarlanıyor. Karlar içinde jakuzi keyfini sunuyor. Kuzeyin en sert koşullarında verimli çalışacak şekilde tasarlanan bu ürün nerede yaşarsanız yaşayın size güvenilirlik, tasarruf ve iç rahatlığı garantisi veriyor. Arctic Spas için dünyadaki hiçbir iklim aşırı uçta olamaz. Bu portatif ürün, jakuzilerin dünyadaki en enerji verimli, uzun ömürlü ve kurulumu kolay jakuziler olmasını sağlayan kuzey Kanada’nın en sert iklim koşullarında geliştirildi.

Sıcaklığın kışın -30 C ile yazın +30 derece arasında gidip geldiği koşullarda kaliteli bir dış mekân jakuzisi üstün bir zekâ ve en iyi bileşenler sayesinde üretilebilir. Dünyanın her yerinden insanlar bu tasarımın avantajlarından yararlanıyor. Nerede ve hangi iklimde yaşarsanız yaşayın düşük işletim giderleri ve daha az bakım sizin için de bir şey ifade edecektir.

Arctic Spas UK, iki portatif jakuzi markası sunuyor: Arctic Spas ® ve Coyote Spas ®. Arctic Spas marka jakuziler daha düşük işletim giderleri, daha az bakım ve sağlam bir güzellik sağlayan eşsiz tasarımlarıyla tüm dünyada meşhur. Genel bir değerlendirme yaparsak diğer jakuzi markalarından daha pahalılar ama aynı zamanda daha uzun süre dayanıyorlar.

Ayrıca yıllar içindeki işletim maliyetleri diğer jakuzilere oranla oldukça düşük olduğundan, ilk maliyetten çok daha fazlasını tasarruf etmenizi sağlıyorlar. www.arcticspas.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki + yedi =