İstanbul’un en büyük spa’sı “CVK Safira SPA”

İstanbul’un en büyük spa’sı “CVK Safira SPA”

SPA kültürü, geçmişin büyüsü ve bugünün görkemi ile yeniden yorumlandı…
İstanbul’un en büyük spa’sı ile “yenilenme” deneyimi
Park Bosphorus İstanbul Hotel’in içinde yer alan ve İstanbul’un en büyük otel spa’sı olma özelliğini taşıyan CVK Safira SPA, Türkiye’de ilk defa hizmete sunulan VIP spa odaları ile konuklarına çok özel bir “yenilenme” deneyimi sunmayı vaat ediyor.

İstanbul’un kalbinde Park Bosphorus-İstanbul’un içinde bir yaşam alanı olarak açılan CVK Safira SPA, Osmanlı misafirperverliğini ve hizmetini günümüze taşıyor. Türkiye’nin en büyük otel SPA’sı olma özelliğini taşıyan CVK Safira SPA, şehrin yoğun stresinden ve gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak isteyen misafirlerini özel bakım kürleri ve masajlarıyla ağırlıyor. Bali’den özel olarak getirilen masözlerin uyguladığı masaj terapileri ile misafirler, günün yorgunluğunu geride bırakıyor. Osmanlı’dan günümüze kadar gelen hamam kültürünü, her biri güneş ışığını süzen cam delikli gök kubbesi ve mermer detayları ile yeniden hayata geçiren CVK Safira SPA, 2 VIP SPA ve 8 masaj odası ile hizmet verirken Bali, Tayland, Anti-Stres masajı gibi farklı on üç masaj tipiyle misafirlerine farklı bir yenilenme deneyimi sunuyor. 8500 m2’lik yaşam alanında; uzman eğitmen kadro eşliğinde antrenman yapılabilecek bay-bayan ve sadece bayanlara özel fitness alanları, dinlenme bölümleri, masaj odaları, mevsimsel olarak açıp kapanabilen yüzme havuzu, pilates ve fitness stüdyoları yer alıyor.

Türkiye’de ilk defa VIP SPA konsepti CVK Safira SPA’da hayat buluyor

Park Bosphorus İstanbul Hotel, lüksün ötesini simgeleyen de-lux otel kavramını kişiye özel seviyede sunduğu hizmet anlayışı ile hayata geçiriyor. CVK Safira SPA, kişiye özel SPA alanları ile İstanbul’da bir ilki gerçekleştiriyor. “SPA içinde SPA” anlayışı ile hazırlanan odalarda, jakuziden hamama, buhar banyosundan masaj odasına kadar kişiye özel VIP alanlar bulunuyor. 180 dakikalık paketler halinde CVK Safira spanın özel ürünleriyle uygulanan masajlar kişiye özel bakımın ayrıcalıklarını hissettiriyor.
Tüm duyuları harekete geçirmeyi hedefleyen SPA deneyimi ile kendinizi uzman ellerin profesyonel bakımına teslim ederken, spa içerisindeki “Çeşm-i Hayat” Vitamin Bar’in sunduğu özel olarak hazırlanan taze meyve suları, detoksi çiçekleri ve sağlıklı atıştırmalıklar ile spor sonrası rahatlama imkânı sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


yedi × = ondört