Inipi B Sauna

Inipi B Sauna

SÜPER KOMPAKT SAUNA -INİPİ B- İLE TANIŞTINIZ MI?

inipi-b-5

 

En son teknolojinin ve mükemmel tasarımın buluştuğu bu yeni nesil saunalar ile evde sauna keyfi yepyeni bir boyuta taşınıyor. Artık çok küçük alanlarda bile büyük sauna keyfi yapabilirsiniz. Duravit, Inipi B ile saunayı  banyonuza veya dilediğiniz yaşam alanına taşıyabilirsiniz. Inipi B sayesinde sağlıklı yaşam keyfi artık çok yakınınızda ve gündelik hayatınızın bir parçası olabilir. Inipi konsepti Kuzey Amerika yerlilerinin ateşte ısıtılmış taşlardan oluşan “ter odası” fikrinden esinlenerek hazırlanmış. Inipi B ’de bir sembol olarak kullanılan bu taş, saunanın sıcaklığını ve zamanı kontrol edebilmek için kullanılan bir ekran şeklinde tasarlanmış. Sauna içerisindeki nemi artırmak için kabin içerisinde bir nem ekleme butonu bulunur.

EOOS Dizayn Stüdyosu tarafından yapılan tasarımı ile oldukça zarif ve modern bir görünüme sahip. İki farklı boyut seçeneği bulunuyor. Tek kişilik kompakt versiyon 120×120 cm. ebadında iken, çift kişilik kompakt versiyon 240×120 cm. ebadında. Ayrıca kolaylıkla kurulabilir ve gerektiğinde de yine kolayca sökülebilir bir teknik yapıya sahip. Bu sayede ev sahibi değilseniz bile düşünmeden alıp kurabilirsiniz, çünkü taşınacağınız zaman yanınızda götürmeniz çoğu mobilyadan daha kolay.

inipi-b-1
Eskiden evde bulunmasını hayal dahi edemeyeceğiniz bir spa keyfi ve konforu için “kısa kısa” sayfalarımızda yer alan son teknoloji ve stil ürünlerini yakından takip edin. Sektörün önde gelenleri daima bizimle!

inipi-b-2 inipi-b-3 inipi-b-4 inipi-b-6

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz × = elli dört