Su dünyası  “WaterİON”un büyülü dünyasıyla tanışıyor!

Su dünyası “WaterİON”un büyülü dünyasıyla tanışıyor!

WaterİON

Su insanoğlu için her ne kadar bir yaşam kaynağı ise de suyun içinde bulunan mikrop, bakteri, mantar ve ya ağır metaller bir o kadar insan için tehlikeli ve zararlıdır. İşte özel bir teknoloji ile geliştirilen WaterİON, sizin bu korkularınıza son veriyor.

WaterİON ile suyun güvenli mi, temiz mi yoksa hijyenli mi olduğunu artık çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz.

WaterİON, kullandığınız suyu temizlemek için gerek duyduğunuz klor ve diğer tüm havuz kimyasallarından da kurtulmanıza yardımcı oluyor. Böylece WaterİON sayesinde klorun ve diğer kimyasalların yarattığı göz kızarıklıklarından, deri dökülmelerinden ve serpme klorun neden olduğu kanserojen etkilerinden de kurtulmuş olacaksınız. WaterİON böylece sizlere doğal bir kaynak suyunda yüzmenin kapılarını açıyor.

BAKTERİ VE MİKROPLARA SON

WaterİON içerdiği “Bakır elektrotlar” sayesinde “İYONİZER” görevini yaparken, aynı zamanda içerisinde bulunan “Titanyum elektrotlar” sayesinde doğal klor üreterek “KLORİNATÖR” görevini de yapar. İkisi bir arada çalışan bu sistem havuzunuzu tüm mantar, bakteri ve mikroplardan arındıracaktır. İçinde yüzdüğünüz suyun içme suyu kalitesinde olduğunu göreceksiniz.

KLORA SON

WaterİON çevrecidir. WaterİON klor kullanmadan, doğal bir şekilde suyunuzu temizler. Hem sağlınızı hem de dünyamızı klorun olumsuz tüm etkilerinden korur. WaterİON sayesinde sisteminizdeki suyu temizlemek için saatlerce, günlerce zaman harcamayacaksınız. WaterİON çalıştıkça, sistemdeki suyun her atomuna hükmederek, suyun içindeki tüm olumsuzlukları ortadan kaldıracaktır. WaterİON ile suyunuzun çok kısa bir sürede kristal berraklığına ulaştığını göreceksiniz. Son teknoloji Elektrofizik WaterİON ürünümüz dokunmatik ekranı, uzaktan erişim sağlayabilen paneli ile size 7/24 teknik destek vermemize olanak tanıyor. Bu sayede 7/24 temiz havuzunuzda yüzmenin keyfini yaşayacaksınız.

www.waterion.net / internet sitesi üzerinden Türkiye’nin her yerinden WaterİON alabilirsiniz.

Adres: Alkop Sanayi Sitesi A5 Blok 22. Sokak No: 5 Esenyurt/İstanbul. Tel: (0212) 669 70 84 / 0542 233 7578

 

waterion-1 waterion-2 waterion-3waterion-4

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört × dokuz =