Avrupa Konutları’na Olimpik Havuz imzası!

Avrupa Konutları’na Olimpik Havuz imzası!

Olimpik Havuz Teknik Ofis Şefi Gülperi Haymeci, İstanbul Halkalı’da bulunan “Avrupa Konutları Atakent 3”te 16 bin m2 3 gölet yaptıklarını açıkladı. Olimpik Havuz mühendislerinin, teknisyenlerinin ve işçilerinin 5 aylık yoğun bir çalışmaları ile projeyi ön görülen süreden önce tamamladıklarını kaydeden Gülperi Haymeci, “Projenin teknolojik gereksinimlerinin ötesinde betonarme yapının alt yapı tesisat yönetimi ve birimleri ile yapılan uyumlu ve ortak çalışma, çalışmasının yapılmadan tamamlanması başlıca zorluklarındandı. Tüm bu alandaki çalışmalar ‘ARTAŞ İNŞAAT’ ‘ATAKENT 3’ proje ile sorunsuz bir şekilde tamamlandı” dedi.

Gülperi Haymeci, “Olimpik havuz ailesi olarak biz inanıyoruz ki her bireyin temel hakkı olan yaşanabilir bir çevre, yaşanabilir bir kent ve yaşanabilir bir konut alanı yaratan projelerde bilgimize, tecrübemizle iş gücümüzle görev almak, başlangıçta büyük bir heyecan ise büyük onur ve gurur duymamıza vesile olmuştur” şeklinde konuştu.

olimpik-havuz-1

Olimpik Havuz Teknik Ofis Şefi Gülperi Haymeci, “Avrupa Konutları Atakent 3” projesinin detaylarını sizler için anlattı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç + dokuz =