ALPEKA HAVUZ

ALPEKA HAVUZ

“ALPEKA HAVUZLARA DEĞER KATAR”

“Bu sloganı bir klişe olarak kullanmıyoruz. Ürettiğimiz yada ithal ettiğimiz tüm ürünlerin pazardaki diğer ürünlere muadil değil, kendine özgü bir tasarım ve kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Şirket içinde içselleştirdiğimiz bu prensibimizi yalnızca ürünler için değil, satış öncesi ve sonrası sunduğumuz tüm hizmetlere yönelik olarak uygulamaya gayret ediyoruz.” diyor Ziya Karacan. Alpeka’nın Havuz Bölüm Yöneticisi kendisi.

 

“Havuzlarda kullanılan plastik ızgara, köşe, profil, nozul, lamba ve diğer ekipmanları üretirken gıdaya temas eden ürün özelliklerine sahip hammaddeler kullanırken, ambalajları ve lojistik işlerinde de azami verim almak için sürekli arge yapıyoruz. Hitap ettiğimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarlardan gelen olumlu yada olumsuz fikirleri, uluslar arası pazardaki rakiplerimizi ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını takip ediyoruz, bu süreçlerden çıkan tüm bilgileri harmanlayarak, işimiz için yapılması gereken yenilikler, yapılacak yatırımlara titizlikle karar veriyoruz.

Alpeka Havuz Ekipmanları; yapı sektöründe tecrübeye sahip, plastik üretiminde uzmanlaşmış kurucu ve ortaklara sahip güçlü bir Türk markası olarak, estetik ürün tasarımı, yüksek kalitede üretim ve ticarette dürüstlük ilkesine yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Dünyada bilinen mozaik markalarından olan Betsan Mosaix’in de pazardaki partneri olan Alpeka Havuz Ekipmanları, birlikte olduğu bu güçlü marka ve satış ağıyla 2008’den beri büyümeye devam etmektedir.

2015 yılı itibariyle yurtiçinde bine yakın, havuz taahhütçüleri, seramik bayileri, seçkin mimar, mühendislik ve müteahhitlik firmaları tarafından beğeniyle kullanılan ürünlerimiz 30 ülkeye devamlı ihraç edilmektedir.

Havuz projelerinize kalite ve farklı tasarımları ile değer katan ürünlerimizi bayilerimizde bulunan ürün teşhir standlarımızda görebilir, talebiniz halinde yapılacak numune gönderimleri yada ziyaretlerle firmamızla tanışabilirsiniz.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş − dört =