Günsu ile Sezon

Günsu ile Sezon

GÜNSU 2016-2017 SEZONUNDAN UMUTLU

gunsu-1

 

Günsu A.Ş. Marka ve İletişim Sorumlusu Murad Cumhur, firma adına yeni sezonda umutlu olduğunu belirtti ve farklı alanlardaki faaliyetlerinden söz etti.

 

“Evet, sektör zor bir dönemden geçiyor. İşin içinde olan bizler bunun pek tabii farkındayız. Her şeye güllük gülistanlık bakmak doğru değil elbet. Ancak krizlerden fırsat yaratabilecek firmalar için de yükseliş gösteren bir sezon olacaktır. Örneğin Günsu’yu sektörün büyük bir çoğunluğu havuz proje ve taahhüt firması olarak bilir. Çünkü Türkiye’nin en fazla taahhüt yapan havuz proje ve hizmet firmasıyız. Ama Günsu’nun rakiplerinden sıyrılmasını sağlayan başka iştirakleri ve hizmet grupları da vardır. Bilindiği üzere Antalya Organize Sanayii Bölgesi’nde 20.000 m² alana kurulu üretim tesislerimizde havuz ve su kimyasalları, teknik kimyasallar ve profesyonel endüstriyel temizlik kimyasalları üretmekteyiz. ISO belgeli üretim tesislerimiz, TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle Akdeniz bölgesinin %70’ine ürün veren bir firmayız.

2015 raporlarımıza göre, Türkiye’de 1500 farklı noktada kimyasal ürünlerimiz kullanıldı ve ciromuza büyük katkısı oldu.

Ayrıca Günsu ve Polin ortaklığı ile kurulan Fipol firmasında lüks yatlar, tekneler ve kum filtreleri üretimleri devam etmektedir.

Antalya Alkollü İçecekler’deki ortaklığımız ve Ankara firmamız olan Santek AŞ’nin de işlerinin iyi gitmesi ile birlikte 2016 için kendimizi umutsuzluğa götürecek bir sebep göremiyoruz.

Son dönem yükselişe geçen bir diğer hizmetimiz ise su arıtma ve yumuşatma ürünleri üzerine. Evsel ve endüstriyel su yumuşatma ve arıtma projelerimize büyük hız verdik. Referans listemizi her geçen gün büyütüyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı birçok projede Günsu imzası görmeye devam edeceksiniz.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ dört = yedi