Evinizin şıklığını  açık havaya taşıyın!

Evinizin şıklığını açık havaya taşıyın!

Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin

Dışarıya çıkmaya hazır mısınız? Yaşam alanlarını, evinizin şıklığını açık havaya taşıyın. Güneşin sıcacık enerjisinden ve doğanın naturel renklerinden ilham alan 2014 dış mekan koleksiyonları, havuz başında, bahçede ya da terasta olsun, konforlu bir yaz rüyası sunuyor.

Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-2
Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-3
Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-4

Haaz’ın 2014 koleksiyonunda, ilginç form ve malzeme kullanımıyla dikkat çeken şezlong ve koltukları, farklı renk seçenekleri sayesinde dilerseniz ağırbaşlı dilerseniz de çılgın bir stil yaratma olanağı sağlıyor.

Damask, bahçe tekstiliyle de, farkın görüntüden ibaret olmadığını kanıtlıyor. Yaşam alanlarını bahçesiz düşünemeyenler için tasarlanmış bahar konseptli tekstil ürünleri, farklı tarz ve çarpıcı desenlerin bir arada sunulduğu zengin bir koleksiyona sahip.

Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-5

Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-6

Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-7

Köşe kanepeler, kolay hareketlerle yaşam alanlarınızda farklı stiller denemenize fırsat tanıyor. Decorise,tekdüzelikten uzak tasarımları ile açık hava alanlarını ferahlatıyor. İster sezonun trend renklerinin tercih edin, isterseniz kendi tarzınızı kendi seçeceğiniz renklere yansıtın. Kılıflı kanepeleriyle Decorise, dekorasyon severlere sınırsız bir özgürlük vaat ediyor.

Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-9
Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-8

Evinizin_sikligini_acik-havaya_tasiyin-1

Teak ağacı ve rattan malzemeden üretilmiş oturma ve yemek grupları, dinlenme köşeleri, tenteli koltuklar, çift kişilik aşk koltukları ve şezlonglar Tepe Home’daki seçeneklerden sadece birkaçı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


yedi − iki =