Ege’nin en prestijli projelerinde Akuzman imzası

Ege’nin en prestijli projelerinde Akuzman imzası

Ege’nin en

prestijli projelerinde

Akuzman imzası

Yüzme havuzu ve SPA uygulamaları denilince Ege Bölgesi’nin öncü firmalarından olan Akuzman Havuz, proje tasarımı ve uygulaması, bakım hizmetleri ve satış organizasyonu ile yaklaşık 25 yıldır hizmet veriyor.

Ege_Akuzman_Bodrum-1

Ege_Akuzman_Bodrum-2

Ege_Akuzman_Bodrum-3

25 yıldır birçok başarılı projeye imza atan Akuzman Havuz’un temel önceliğini müşterilerinin hayallerini iyi algılamak, alternatif projeler ve çözümlerüretip sunarak fiyat-kalite dengesini korumak olduğunu belirten Fuat Akuzman, “Biz, ancak bu prensipler çerçevesinde çalışılırsa müşterilerimizin hayal ve beklentilerini gerçekleştirebileceğimizi biliyoruz. Kaliteli projelendirme ve uygulama anlayışımızı tüm projelerimize yansıtıyoruz. Bu yüzden yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve müşteri odaklı bakış açımızın yarattığı güven sonucu bir marka haline gelmeyi başardık. Firmamız ana ilkesi olarak belirlediğimiz uzmanlaşma konusunda sadece taahhüt, filtrasyon, dezenfeksiyon alanında değil, havuz, sauna ve SPA’ların tümünüilgilendiren konularda da uzmanlaşmak ana hedefimiz olmuştur. Bu uzmanlaşma sürecinde öncelikli olarak dünya havuz, SPA sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeleri takip etmek ve UHE derneğinin ve Sağlık Bakanlığı’nın da ön planda tuttuğu dünya sağlık örgütü kriterleri birincilönceliğimizdir. Uzun ömürlü havuz, sauna ve SPA’ların var olmasının temel şartının kaliteli ekipman ve ürün kullanımının yanı sıra doğru uygulama ile gerçekleşeceğini öngörmekteyiz.” dedi.

The Residences at Mandarin Oriental Bodrum Firmanın geçtiğimiz ay içerisinde tamamladığı, Bodrum Göltürkbükü Cennet Koyu’nda 600 dönüm araziüzerinde yer alan The Residences at Mandarin Oriental Bodrum projesinde tamamı özel havuzlu 98 villa ile 25 rezidansın havuzlarının yanı sıra 2 adet çok amaçlı havuz da bulunuyor. Tasarım ve projelendirilmesi dünyaca ünlü İtalyan mimarlar, İngiltere’den ünlü mimarlık ofisi WATG, Türkiye’den Sinan Kafadar (Metex) ve Gökhan Avcıoğlu (GAD) danışmanlığı ile gerçekleştirilen The Residences at Mandarin Oriental Bodrum projesine 2012 yılında başlandı ve geçtiğimiz ay başarı ile tamamlandı. Ayrıca yine Astaş Holding tarafından projelendirilen ve işletmesi dünyaca ünlü Mandarin Oriental Group tarafından üstlenilecek olan, tasarımı ünlü İtalyan mimar Antonio Cittterio tarafından gerçekleştirilen Mandarin Oriental Bodrum Oteli temmuz ayı itibariyle hizmete açılacak. 3000 m2 alan üzerinde kurulu olan ve dünyanın sayılı lüks SPA’larıarasına girmeye hazırlanan SPA at Mandarin Oriental Bodrum’da Akuzman Havuz tarafından 23 adet yüzme havuzu ile yansıma havuzunun uygulaması gerçekleştirildi. Fuat Akuzman, “Çok özel tasarımlı bu projelerde yer almak firmamızın vizyonunu dünya standartlarına taşımamızı sağlamış ve dünyaca ünlü, ödüllü mimarların projelerinde çözüm ortağı olarak yer almanın haklı gururunu bizlere yaşatmıştır.”dedi.

Akuzman Havuz açık ve kapalı yüzme havuzları, süs havuzları, olimpik havuzlar,termal havuzlar, eğlence havuzları, jakuzi ve masaj sistemleri, saunalar,buhar odaları ve diğer SPA uygulamalarıyla müşterilerine çözüm sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− altı = iki