Dünya turizm Oscarları sahiplerini buldu…

Dünya turizm Oscarları sahiplerini buldu…

Dünyanın turizm Oscarları olarak gösterilen “World Travel Awards 2014”ün sahipleri belli oldu. Bu yıl 21. kez düzenlenen ödül töreninde Türkiye 13 dalda ödüle layık görülürken, ödüllerin 3’ünü Silence Hotel & Convention Center aldı.

Turizmdeki yükselişini uzun bir süredir sürdüren Türkiye, World Travel Awards 2014’ten eli boş dönmedi. Türkiye Dünya Turizm Oscarlarında 13 dalda ödüle layık görülürken, ödüllerin 3’ünü Silence İstanbul Hotel & Convention Center kucakladı. ERKO Holding tarafından bulunduğu çevreye değer kazandırmak anlayışıyla projelendirilen; Anadolu yakasının en yeni ve en kapsamlı kongre merkezi olarak gösterilen Silence İstanbul Hotel & Convention Center, bu iddiasını uluslararası platformda da ispatladı. Otel, dünya çapında turizm acentelerinin bir araya gelerek oyladığı oteller arasında sıyrılarak 3 dalda ödüle layık görüldü.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen bir törenle sahiplerine verilen ödüllerin 3’ünü kucaklayan Silence Hotel & Convention Center; “Avrupa’nın En İyi Otel ve SPA Merkezi”, “Türkiye’nin En İyi Otel ve SPA Merkezi” ve “Türkiye’nin En İyi MICE Oteli” ödüllerine layık görüldü. Düzenlenen gecede ödülleri teslim alan otel yönetimi başta bu ödülleri Türkiye’ye kazandırmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, otel yönetimi ve personelinin bu ödülü bir ekip olarak kazandığına vurgu yaptı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


yedi − = üç