Biytas’ın Sosyal Sorumluluk Projeleri büyük ilgi görüyor…

Biytas’ın Sosyal Sorumluluk Projeleri büyük ilgi görüyor…

Isıtma, soğutma, havalandırma, havuz ve sauna sektörünün Bursa’daki lideri Biytaş, her ay düzenlediği seminerlerde yeni teknolojiler hakkında Bursa’daki mühendisleri bilgilendiriyor.

Mühendis Bilgi Paylaşım Toplantıları” adı verilen seminerlerde, özellikle yenilenebilir kaynakların kullanımıyla ilgili teknolojilere ağırlık veriliyor. Biytaş Şirketler Grubu Başkanı Suat Gülçimen, her ay düzenli olarak yaptıkları seminerlere Bursa’daki kamu kurumları, belediyeler ve özel sektör kuruluşlarında görev yapan mühendisleri davet ettiklerini ve katılımcılardan ücret almadıklarını belirtti. Şubat ayındaki ilk seminerde katılımcılara, güneş enerjisi sistemleri hakkında bilgiler aktardıklarını, Mart ayındaki ikinci seminerde de binaların pompalar vasıtasıyla ısıtılıp soğutulduğu sistemlerin anlatıldığını dile getirdi. Gülçimen, “Ülkemizde önemli bir enerji açığı var. Bu açığın kapatılması için yenilebilir kaynakların kullanılmasını teşvik etmek, böylece doğayı ve sınırlı kaynaklarımızı korumak hepimizin görevidir. Eğitim beşikten mezara kadar devam eden bir süreçtir. Biytaş olarak kentimize ve ülkemize sahip çıkacak projeleri desteklemeye ve kentimizdeki mühendisleri güncel bilgilerle donatmaya devam edeceğiz” dedi.

YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ

Biytaş’ın kurulduğu ilk günden itibaren teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firma olduğunu vurgulayan Gülçimen, “Yenilikleri en önce uygulayan firma olmaya özen gösteriyoruz. İstikrarlı çalışmalarımız ile kısa sürede Bursa’da aranan bir marka olduk. Bursa ile yetinmeyip hizmet ağımızı çevre illere de yaydık. Güçlü teknik kadromuzla, büyük projelerde tercih edilen firma haline geldik” dedi.

Biytaş; kamu kurumları, üniversiteler, belediyeler, büyük konut projeleri, AVM, otel, fabrika ve hastanelerin çözüm ortağı haline geldi. Çoğu firmanın cesaret edemediği, hastane hijyen odası uygulamaları ile tarihi eserin aslına uygun olarak ısıtılıp soğutulması gibi özel projeler imza atıyorlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş − dört =