Astralpool Robotları

Astralpool Robotları

ASTRALPOOL ROBOTLARI :  İNOVASYON VE KALİTE

Elektronik havuz temizleyicilerinde global bir lider olan Fluidra, ekipmanlarında daha fazla teknoloji kullanarak inovasyona yatırım yapmaya devam ediyor. GYRO akıllı navigasyon sistemi maksimum temizliği garanti ediyor.

AstralPool, robot yazılımında yaptığı yenilik paketiyle birlikte tüm havuzlarda yüksek performans sağlayan yeni GYRO navigasyon sistemini sunuyor. Bu yeni akıllı system aşağıdaki en iyi erişim modellerine entegre ediliyor:
– R3 ve R5
– Pulit Advance +3, 5, 7 and 7 DUO
– H3 DUO, H5 DUO ve H7 DUO

astralpool-robotlari-2
Ticari yüzme havuzu teknolojisi artık konutlara ait yüzme havuzlarında da uygulanıyor. GYRO navigasyon sistemi, çok yakın bir zamana kadar sadece ticari yüzme havuzu modellerinde uygulanıyordu. Bu teknolojinin kullanımının mobil cihazlarda yaygınlaşması, popüler hale gelmesini sağladı. Optimal bir rota temin ederek kullanıcıların etkili bir robottan beklediği özelliklere sahip olması nedeniyle konutlara ait havuzlarda kullanımı anlam kazandı.

Konutsal yüzme havuzları için yeni AstralPool X5 s: Cool & Güçlü AstralPool, ilkbaharda Avrupa piyasasına girmesi planlanan yeni X5 modelini tanıtıyor. Havuz zeminini ve duvarlarını temizleme özelliği, yüksek kapasitede filtresi ve 2 adet ulaşılması en zor köşelere ulaşan döner fırçasıyla çok güçlü bir cihaz.

Aynı zamanda maksimum temizlik sağlayan yıkama fıskiyelerine ve kabloların dolaşmasını önleyen mekanik bir döner tablaya sahip.

Yeni H DUO platformu Yeni H DUO platformu, iki çekme motorunu ve bir emiş motorunu aynı blok içerisinde biraraya getiren bir transmisyon sistemi. Bu inovatif system tüm hareketlerinde mümkün olan en yüksekgüvenilirliği ve verimi sağlamak için vites teknolojisi kullanıyor.

astralpool-robotlari-1Aşağıdaki modeller H Duo ürün grubunda mevcut: havuz zemini temizliği için H3 Duo, havuz zemini ve duvarlarının temizliği için H5 Duo ve havuz zemini, duvarlarının temizliğinin yanısıra uzaktan kumanda özelliğine sahip H7 Duo. Özel 3D filtreli mesh kartuşları havuzunuzda her seferinde daha derinlikli bir temizlik sağlayacak. Daha fazla bilgi için: http://robots.astralpool.com/

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz − = altı