Arites  Bodrum

Arites Bodrum

ARITES, BODRUM’DAN MERHABA DİYOR!

ARITES, 25 yılı aşkın geçmişinde kendisine ilke edindiği çağdaş ve kaliteli hizmet anlayışını şimdi de Ege’nin eşsiz cenneti Bodrum’da sunacak!

ARITES Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, çevre sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak insan sağlığı ile rekreasyonu için çağdaş çözümler ve kaliteli hizmetler sunmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur.

Geçen yıllar içinde Belediyelere, otellere, sitelere, tatil köylerine, spor tesislerine ve fabrikalara binlerce tesisler projelendirilmiş, inşa edilmiş ve kurulan tesislerin işletilmesi yapılmıştır. Gerçekleştirdiğimiz binlerce havuzun ve çok sayıda arıtma tesisinin halen sağlıklı bir şekilde dünya standartlarında hizmet veriyor olması övünç kaynağımızdır.

 

Bölgedeki müşteri sayımızın artması, gelen taleplerin bölgedeki bir şubeden karşılanması zorunluluğunu ortaya çıkardı. Müşterilerimize daha iyi ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için Bodrum’da bir şube oluşturmaya karar verdik. Bu yolla müşterilerimize kaliteli malzemeler ile en hızlı şekilde hizmet verebileceğimizi düşünüyoruz.

 

BODRUMLU OLMA HİKAYEMİZ

Bölgedeki müşteri sayımızın artması, gelen taleplerin bölgedeki bir şubeden karşılanması zorunluluğunu ortaya çıkardı. Müşterilerimize daha iyi ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için Bodrum’da bir şube oluşturmaya karar verdik. Bu yolla müşterilerimize kaliteli malzemeler ile en hızlı şekilde hizmet verebileceğimizi düşünüyoruz. Bodrum bölgesindeki müşterilerimizin kaliteli ürünler ve teknolojik hizmetler talep etmesi çıktığımız yolda bizi cesaretlendirdi.

Showroom’umuzun iç ve dış dizaynını özenle tamamlayıp, depomuza eşsiz kaliteye sahip ürünlerimizi yerleştirdik ve hizmete başladık.

BODRUMDA NELER YAPMAK İSTİYORUZ?

Amacımız: kaliteli ve seçkin hizmet anlayışımızı ve ileri teknoloji ile üretilmiş dünya markalarını bölge müşterilerimize daha hızlı bir şekilde sunabilmektir. Türkiye sektöründe bizleri seçerek ürünlerini pazara sunan Beadcrete Havuz Kaplama Ürünleri, AquaviaSpa Masaj Havuzları, Hayward Havuz Ekipmanları, Waterair Piscines Panel Havuzları, Poolbiking Havuz bisikletleri gerçekleştirdiğimiz projelerde üstün performansları ile hedeflerimize ulaşmamızda bize yardımcı olmakta.

Satış öncesinde ve sonrasında sizleri yalnız bırakmayacak deneyimli ekiplerimiz ile kalitemizi Bodrum’da da sürdürmek misyonumuz olacaktır.

İnşaat firmalarına, otellere, mimari ofislere, peyzaj firmaları ve kaliteli hizmet talep eden müşterilerimiz için Bodrum’dayız. Bodrum’a yolu düşen tüm meslektaşlarımızı bir kahve içmeye bekleriz.

Yokuşbaşı’nda, Bodrum’un eşsiz manzarası ile kucaklaşırken sola baktığınızda ARITES’i göreceksiniz. Böylece geldiğinizde size hoş geldiniz derken, dönüşte de güzel dileklerimiz ile sizleri uğurluyor olacağız.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ beş = onüç