Aria Klima

Aria Klima

DJES, ARIA KLİMA VE DİĞER YENİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYECEK

Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri, 2007 yılından bu yana “Exclusive Distribütörlüğünü” üstlendiği NIBE (İsveç) markalı ürünlere yeni eklenen, Water Furnace (USA) ve Djes-Phnix (Çin-Türkiye) marka ürünleri ile birlikte ISK-SODEX İstanbul 4-7 Mayıs 2016 tarihinde Salon 2, Stand numarası D14’de katılımcı olarak yerini alacaktır.

Her iki yılda bir düzenlenen ve Avrupa’nın 3. büyük fuarı olarak görülen ISK-SODEX fuarında yer almak, hem yeni ziyaretçilerimizle tanışmak hem de birlikte çalıştığımız bayilerimiz, servislerimiz, mühendislik firmaları, mimarlar ve mütahitler ile fuar atmosferinde bir araya gelmek açısından bizim için çok önemli. Katıldığımız tüm fuarlarda, ısı pompası konusunda dünyanın bir numarası olan NIBE markasının ürünlerini sunmaktayız. Ayrıca marka ve ürün yelpazemize yeni katılmış olan Water Furnace ve Djes markasının da ürünlerini en iyi şekilde teşhir edeceğimize inanıyoruz.

ISK-SODEX fuarında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi iki katlı bir standla yer alacağız. Alt katta 17 adet değişik ürün sergilerken, üç adet ürünümüzü de çalışır vaziyette görebileceksiniz.

Fuarda yeni sunacağımız ürünlerden bazıları şöyle;

NIBE ürünlerinden Avrupa menşeili Aria klima ları, NIBE yeni nesil havadan havaya ısı pompaları olarak nitelendirilmektedir. Aria klimalar tek bir sistem ve multi sistem olarak da kullanılabiliyor. En önemlisi çevrimi, gazı eşanjöre çarptırarak suya dönüşüyor, sıcak su temininde ve yerden ısıtmada çok rahatlıkla kullanabiliyoruz. Aria klimalar +50 ve -23 derecede çalışabiliyor.

Aria-klima

 ARIA KLİMA (YENİ NESİL HAVADAN HAVAYA ISI POMPASI)

Yeni ürünlerimizden biri NIBE firmasının Amerika’nın %45 pazarına sahip olan Water Furnace ısı pompası. Markanın Türkiye ve KKTC’de özel distribütörlüğünü üstlendikten sonra AVM’lerde çok kullanılan sudan havaya ısı pompalarında, Water Furnace ürünleri ile pazarda çok önemli bir yer alacağımıza inanıyoruz.

WATER-FURNACE

 WATER FURNACE SUDAN HAVAYA ISI POMPALARI

NIBE F750 Egzoz ısı pompaları Türkiye pazarına yeni soktuğumuz ürünlerden bir başkası. Avrupa’da yılda 50.000 adedin üstünde satılan NIBE F750 serisi sadece bir iç ünitesi ile ısıtma + sıcak su ve pasif soğutma verebiliyor. İşletmede çok ciddi ekonomi sağlayan ve hiçbir başka ek ünitesi bulunmayan F750 içinde bulunan sıcak su tankı 180 litrelik olup, 25 litrelik akümülasyon tankına sahip. İç ortam sıcaklığında dolaşım suyu 65 dereceye çok rahat ulaşıyor.

Sadece inverter ve 1.5 kw komprösör tüketimine sahip olup çok rahatlıkla yapının izolasyon durumuna göre 130 m2-200 m2 arası bir konutu yalnız başına ısıtıp ve sıcak su teminini tek bir sistem ile yapabiliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× dört = otuz iki