ANTECH – ENELSA

ANTECH – ENELSA

ANTECH EGE BÖLGESİ EĞİTİM SEMİNERİNDE BAYİLERİ İLE BULUŞTU

Enelsa, 28 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında, Sürmeli Efes Hotel’de, Ege Bölgesi ana dağıtıcısı Superkim Kimya eşliğinde bayileri ile buluştu.

Antech-Enelsa-1

 

Yerli üretimin gururunu yaşatan Enelsa, Antech markası ile ürettiği ürün yelpazesini, ürünler üzerindeki yenilikleri, üretimine dahil ettiği yeni ürünleri, ürünlerin teknik özelliklerini ve sahadaki uygulamalarını içeren bir eğitim semineri düzenledi.

Superkim Kimya ile yıllardır süren iş ortaklığını bayileri huzurunda pekiştiren Enelsa, kocaman bir ailenin bir araya geldiği bu organizasyonda, 2015 yılı itibari ile daha hızlı hizmet verebilmek için Ege Bölgesi’nde Joy Havuz ile “Yetkili Servislik Sözleşmesi” imzaladığını duyurdu.

Seminer için otele giriş 28 Şubat Cumartesi 12:00’da başladı. 16:00’da eğitim saati geldiğinde salonda yaklaşık 160 kişi vardı. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılardan oluşan kalabalık bir çekim ekibi ile tamamı kayıt altına alınan seminer 2 oturumdan oluştu ve toplamda 2 saat 30 dakika sürdü. Seminerin açılışında Enelsa Genel Müdürü Sayın Ömer Bacanak konuşma yaptı ve teknoloji üreten bir şirket olarak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti. Bacanak, sözlerine, “Müşteri memnuniyeti ve güven en önemli ilkemizdir. Müşterilerimizin yanında ve ürünlerimizin her zaman arkasındayız.

Bize hayalleri ile gelen birçok firma; arge-tasarım-kalıp imalatı-plastik enjeksiyon-elektronik dizgi-mekanik ve elektronik montaj süreçlerimiz sonrasında bitmiş ürün olarak ulaşıyorlar hayallerine ve bizden aldıkları güç ve güvenle ürünlerini satıyorlar.” diye devam etti.

Antech-Enelsa-2

Superkim Kimya Genel Müdürü Ahmet Akçelik ise konuşmasında “Önce insan ve saygı, sonra kazanç” dedi. Sözlerine “Geniş sevkiyat ağımız ve güçlü stoğumuzla hizmet kalitemizi en üst noktaya taşıdık, sipariş edilen ürünleri belirli bölgelerde 1 saat gibi bir sürede teslim edebilir pozisyona geldik.” diye devam etti. Müşteri odaklı bir firma olduklarını vurgulayan Akçelik, bayileri ile kurdukları ilişkilerin bir aile ilişkisi kadar sıcak ve sağlam olduğunu söyledi.

İlk oturumda Enelsa Marmara Bölge Sorumlusu Yıldırım Aslan “Ürün Portföyü ve Ürünlerin Genel Özellikleri” adlı sunumunu yaptı. Sunum sonrasında Ar-ge çalışmalarından bahsederek portföye eklenecek yeni ürünlerin müjdesini verdi. İkinci oturumda Enelsa Satış ve Pazarlama Müdürü Sebahattin Camcı “Doğru Ürün Seçimi, Teknik Detaylar ve Sahada Sıklıkla Karşılaşılan Sorular” konulu sunumunu yaptı. Camcı konuşmasında “Bilginin paylaşıldıkça değerlendiğini bilen, sürekli öğrenme ve gelişmeye açık, genç, dinamik, aynı zamanda tecrübeli bir kadroya sahibiz. Müşterilerimizin talep ve değerli fikirlerine hayat veren bir firmayız.” dedi. Sözlerine “Satış öncesi ve sonrasında çözüm ortağı olmak ve maksimum düzeyde teknik destek sağlamak firmamızca görev edinilmiştir.” diye devam etti.

Eğitim sonrasında 20:00’da Gala Yemeğinde buluşan Antech ailesi yoğun iş temposunun stresini attı. Canlı müzik eşliğinde devam eden gece 23:30’a kadar sürdü. Otelde konaklayan grup sonraki gün kahvaltıda buluştu ve kahvaltı sonrası organizasyon sona erdi. www.enelsa.com


Antech-Enelsa-3
Antech-Enelsa-4

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş + = sekiz