Aktif Filtre Malzemesi

Aktif Filtre Malzemesi

AFM AKTİF FİLTRE MALZEMESİ

AFM Aktif Filtre Malzemesinin kısaltılmış adıdır. Dryden Aqua tarafından geliştirilen ve üretilen yeşil cam esaslı devrimsel nitelik filtre katmanıdır. AFM Kuvars kum veya diğer cam kumlara göre 30-50% daha fazla organik madde filtre ederek daha üstün performans sağlar.

Aktif Filtre Malzemesi- AFM Aktif Filtre Malzemesi yüzeyinin katalitik özelliği onu bio-dirençli yapar kendi kendine sterilize olur. Yüzeyinde biofilm oluşmaması klor tüketimini azaltır ve trikloramin ve trihalometanlar gibi toksik ve uçucu dezenfektan yan ürünlerinin (DBP’s) oluşumunu minimize eder.
AFM® ISO 9001 standartları altında üretilmektedir ve içme suyu için Ayrupa standartları kapsamında sertifikalı filtre malzemesidir. AFM® tescilli bir markadır ve sadece Dryden Aqua tarafından üretilmektedir.

  • Aktif Filtre MalzemesiKristal temiz su: Aktif Filtre Malzemesi kuvars kum veya diğer cam kumlardan çok daha iyi filtreler.
  • Düşük klor tüketimi: Çok iyi filtreleme sonunda okside olacak çok az şey geriye kalır.
  • Klor kokusu olamaz: Heterotrof bakteri oluşmaz trikloramin oluşmaz. Böylece rahatsız edici ve zararlı klor kokusu da olmaz.
  • Legionella oluşmaz: Legionella ve diğer birçok patojenler biofilm içinde büyür. Biofilm oluşmaması Legionella’nın üremesini de engeller.
  • Ekolojik: Aktif Filtre Malzemesi ve DAISY sistemi, su ve enerji gibi kaynakları korur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç + = sekiz