39. Yapı Fuarı

39. Yapı Fuarı

39. YAPI FUARI

 TURKEYBUILD İSTANBUL

Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan, 39 yıldır Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 10-14 Mayıs’ta Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapı sektörünü yine buluşturmaya hazırlanıyor üstelik bu kez yeniliklerle bir kez daha sektöre kapılar açıyor.

BİR ÜLKE YERİNE “KONUK BÖLGE”

Fuar’da bu yıl ilk kez bir ülke yerine Afrika’dan Kenya, Nijerya ve Mozambik birlikte “Konuk Bölge” olarak ağırlanıyor. Proje kapsamında fuar sırasında düzenlenecek olan “Türkiye – Afrika İnşaat Forumu”nun ardından, bu üç ülke ve kıtanın önemli pazarlarından gelecek satınalma heyetleri fuar katılımcılarıyla “İkili İş Görüşmeleri Toplantısı”nda bir araya gelecek.

“HEDEF PAZAR: İRAN”

Türk yapı sektörünü bu yıl farklı etkinlikleriyle buluşturacak fuarın yeniliklerinden biri de “Hedef Ülke Projesi”. Gerçekleştirdiği etkinliklerle sektörden büyük ilgi gören “İş Geliştirme Platformu”nun bu yıl ilk kez düzenleyeceği “Hedef Pazar Projesi”nde Türk yapı sektörünün gözde pazarlarından biri olan İran’ı ağırlıyor. Odağına İran’ı alan etkinlik Kalekim’in destekleriyle gerçekleştirilecek. Proje kapsamında düzenlenecek “İran – Türkiye İnşaat Forumu ve İkili İş Görüşmeleri Toplantısı”nda, hedef pazar İran’daki iş fırsatları Türk yapı sektörü profesyonelleriyle paylaşılacak ve ülkeden gelen satınalma heyetleriyle Türk inşaat malzemesi üreticileri bir araya getirilecek.

“İŞ HACMİNİZİ BÜYÜTEN VE GELİŞTİREN FUAR”

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, düzenlenen etkinliklerin yanı sıra yapı malzemesi sektörünün en yeni malzemeleri, teknolojileri ve hizmetlerinin sergilendiği en büyük ticari platform olarak sektörün iş hacmine katkıda bulunmayı sürdürüyor. Katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla Türkiye ve Bölgesinin en büyük yapı zirvesi olan fuar, ayrıcalıklı ve uluslararası bir konuma sahip.

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen, dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan, Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 39 yıldır yapı dünyasının uluslararası buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Bu yıl 10-14 Mayıs’ta Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Fuar kapsamındaki “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleriyle 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sektöre yeni pazarlar kazandırma konularında fayda yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak. Fuar süresince düzenlenecek olan “Mimarlık ve Mimarlık Kültürü Etkinlikleri” ise mimarlık alanında bilgi akışı sağlayacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− dört = üç